Choď na obsah Choď na menu
 


Aréna

Tu sa budú odohrávať súboje medzi kúzelníkmi. Prihlasujte sa do bojového chatu ako (vyzývajúci) "meno postavy" a (vyzývaný) "meno postavy". Záznam zo súboja bude pod textom ako odkaz na súboj a výsledok bude v tabuľke.

⇔Návod k aréne⇔

Pravidlá súbojov sú.

1 .Temný nesmú duelovať pokiaľ sa za nich ich učiteľ nezaručí.

2. Súboje prebiehajú v kolách.Na začiatku ste vzdialený 5m tak s tým treba rátať. Aréna má rozmery 15x15m. (je aj väčšia aréna 30x30m a bojová hala 50x120m)

3. Pred bojom majú súperi 3 kolá na prípravné kúzla a po nich začína súboj odštartovaním učiteľa. (počas boja píšte striedavo príspevky ak uznám za vhodné doplním príspevok aj ja za moju postavu)

4. Začína vyzývaný. Nesmie sa pokúsiť usmrtiť svojho súpera inak zasiahne dohliadajúci učiteľ a on dostane zákaz súbojov a trest. Duelanti sa v útokoch striedajú. V obrane je možné zakúzliť obranné, nie však útočné kúzlo.A na miesto útoku je možné zakúzliť obranné kúzlo.

5. Súboj končí keď a, jeden z kúzelníkov zodvihne obe ruky alebo zavolá, že sa vzdáva. b, keď jeden s kúzelníkov nie je schopný obrany. c, ak preruší súboj učiteľ.

Chat

Výsledková tabuľka

Vyzývajúci Výsledok Vyzývaný Dohľiadajúci
Frosťa 0 x 1 Icewind  Coldheard
       
       
       

Boje

 Icewind X Frosťa (23.8) (príklad)