Choď na obsah Choď na menu
 


Obľúbené postavy

Meno postavy: +

Knižka v ktorej vystupoval/a: +

Meno autora: +

Popis postavy: +

----------------------------------------------------------------------

Vánok - Za modrým měsícem - Samuel R.Green 

Jednorožec ktorý je jedna z vedľajších postáv. Je inteligentný a rozpráva bežnou ľudskou rečou. kedysi dávno bol oddelený od svojich druhov.

Nářek Jericha(kráčející muž) Za modrým měsícem - Samuel R.Green 

- Muž ktorý nesúdi ale koná ako mu boh povie. Presadzuje božskú vôľu na svete.

Lechkonožka Lunotřpitá Za modrým měsícem - Samuel R.Green 

- Posledná z pradávnych magických bytostí ktoré sa volali kúzelné víly. Väčšinou má  veľkosť malého hmyzu ale, dokáže sa premeniť na dokonale krásnu ženu v bežnej ľudskej veľkosti. Ten kto ju nájde , splní mu 3 želania. 

Pašák Východ modrího mesíceSamuel R.Green 

Asi pes, ktorý vie hovoriť ľudskou rečou.Je to jedna z hlavných postáv.

Itiliah Osgood- Prvý paladini boli rozhodne silnejší ako v dnešnej dobe. Boli viac spojený s prírodou a paladinskou mágiou. Všetky zmeny ktoré, nastali ale toto spojenie prerušili. Posledný s dávnych paladinov bol alebo je Itiliah Osgood. Prečo hovorím tak nerozhodne? Spolu so všetkými bohmi odišiel aj akýkoľvek dozor nad planétou a tým sa začali množiť temné bytosti na Plebáne. Preto sa posledná paladinská dohoda rozhodla že, vytvorí portál do inej dimenzie. Tam umiestnili všetko zlo. Ale musel na neho niekto dozerať a preto tam poslali Itiliah Osgooda aby bol ako dozor, súd aj popravca. Niekto nemal odvahu vôbec riešiť iné ako vlastné problémi. Až keď sa objavil Quadromau ako náhrada za samotného Una, tvorcu všetkého na Plebáne. Až vtedy začala presakovať krv minulosti na Plebán a tým aj všetko čo sa úplne nedoriešilo.