Choď na obsah Choď na menu
 


Základný prehľad rankov

Prehľad rankov 

(Cvičiť dalších hráčov môže len hráč o rank vyššie) Každý sa musí na oficiálnej akcii ukázať vo farbe, prislúchajúcej jeho úrovni.

1. Začiatočník=Začínajúci človek na ceste čarodeja (začiatočník na ceste čarodeja) => Ak je určené ohrozenie (jeho učiteľom) dostane pri plnení úloh, dozorcu = jedného spoluhráča z cesty čarodeja

 

2.Kúzelník[červené rúcho] (pokročilejší hráč) => pri plnení úloh nie je zvýhodňovaný. Má stanoveného čarodeja na vyššej úrovni (aspoň čarodej). Smie sa učiť nové kúzla. 

 

3. Čarodej[modré rúcho] (dlhšie hrajúci hráč, má už jasný cieľ do budúcna) => Vo všeobecnosti de o hráča cesty čarodeja, ktorý sa prezentuje ako čarodej aj v bežnom živote (má vyberané spôsoby, je neurčený vedúci v akejkoľvek skupine) Podmienkou je aj dlhšie zotrvanie na ceste čarodeja. Musí mať, už nejakých potencionálnych učencov (min jedného). Od úrovni čarodeja je zapojený aj do deja, cesty čarodeja.

Pri prestupe na úroveň, Mága si čarodej vyberie, prostredné meno. (tvorca prijal meno Gabriel)

 

4. Učiteľ čarodeja [zelené rúcho](Má predstavu o vlastnej škole učenia čarodejov) => Určitým spôsobom ovláda svoje okolie, ľudí okolo. Ich myšlienky a konanie ... Má už určených aspoň dvoch učencov.

 

5. Majster čarodeja [žlté rúcho](Samostatne fungujúci hráč, funguje bez zásahu svojho majstra) => Na dosiahnutie vyššej úrovne, dostane tri úlohy od svojich učencov. Tieto úlohy musí splniť, aby mohol ísť na ďalšiu úroveň. V troch oblastiach: Inteligencia, sila, sociálna zručnosť. Na tomto ranku by mal majster čarodeja vedieť vždy, adekvátne reagovať. V prípade preukázania neschopnosti sa sám, podľa uváženia svojich žiakov, potrestá.

 

6. Čarodej prvého rádu [biele rúcho] Na túto úroveň,  je potrebné dokázať niečo, nad ľudské chápanie (DuPe je prvý, ktorý dosiahol túto úroveň) =>  Vyšší rank už nie je možné dosiahnuť .

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.