Choď na obsah Choď na menu
 


Osobná stránka Elis

Úroveň: 4 kúzelníčka        Charakter: 3                Kondícia:5       Koncentrácia: 0

Zameranie: ľadová mágia  2.zameranie:       3.zameranie     

Inventár                 Kúzla                 vysvetlívky

1. (1st) Ľadový dotyk (ľadová)

2. (1st) Miestny  chlad (ľadová)(1st) Ľadový štít (zmiešaná)

3. (1st) Ľadový stoper (ľadová), (1st) Lietajúci bodec (zmiešaná) (1st) Holy Shield (protimágia)

4. (2st) Ľadový stoper (ľadová), (1st) Ľadové vezenie (ľadová), (1st) Ľadoví granát (zmiešaná), (1st) Ľadový hasič (antimagia)

5. (2st) (zmiešaná),(1st) (zmiešaná), (1st) (zmiešaná), (1st) (špecializácia)(1st) (mimozameranie)

6. (2st) (ľadová), (2st) (zmiešaná),  (1st) (ľadová), (1st) (zmiešaná) ,(1st) (protimágia), (1st) (antimagia)

7. (3st) (zmiešaná), (2st) (ľadová), (2st) (zmiešaná), (1st) (ľadová) (1st) (zmiešaná) (1st) (antimagia), (1st) (špecializácia)

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

úlohy na 4 úroveň

(mravec, 4. 2. 2011 0:32)

1. ľadový stoper (2st) - vyber si 10 látok/predmetov podľa možností ktoré sa nachádzajú vo tvojom okolí. Zisti pri koľkých stupňoch zamŕzajú a zorať ich do tabuľky pričom na prvom mieste je látka zamŕzajúca pri najnižšej teplote.
2. ľadový hasič - napíš niekoľko najúčinnejších spôsobov ako by si ty uhasil oheň napr v lese.
3. ľadové vezenie - filozofická - na diskusiu vyber si nejakého diskusného partnera a rozprávajte sa na tému "dôvody prečo sú ľudia uveznený doma" alebo " prečo sa ľudia izolujú" diskusia by mala trvať min pol hodinu (nemusím tam byť ja) na konci mi napíš záver na čo ste prišli počas diskusie.
4. ľadový granát - skús zistiť z akých častí a čo obsahuje klasický granát (ak nenájdeš potrebné info skús teoreticky vysvetliť ako by to mohlo fungovať)

dodatočná úloha za 1b do charakter - naštudujsi pravidlá správnej diskusie (pred úlohou s diskusiou)

Kondícia

(Mravec, 14. 9. 2010 9:49)

(kondícia) najlepšie každý deň večer si sprav postupne 5 klikov a 20 brušákov (čo najpoctivejšie) ďalší deň sprav o jeden viac atď. Môžeš aj oddychovať približne v polovici (10-15sek - na vydýchanie), ale naj vcelku. Dostaň sa po hranicu pokiaľ budeš vládať o za týchto podmienok spraviť Zapíš si to číslo. Potom dostaneš ďalši inštrukcie (Max 100 :)

doplnkové úlohy

(Dariel, 23. 8. 2010 18:27)

1.(charakter 2b)ku správaniu a vystupovaniu kúzelníka patrí aj etiketa, preto je tvojou úlohou naučiť sa zásady etikety stolovania a správania sa v spoločnosti.(len základy).Zisti aký tvar pohára je ku akému nápoju a aká lyžičky, vidličky, nože sa na čo používajú.

2.(char 2b) - Pozorovacie charakterové schopnosti. Pozoruj ľudí v tvojom okolí v roznych spoločenstvách (škola,rodina,skauting,krúžky...) a zaraď si jednotlivých ľudí do týchto skupín - Obľubený (taký ktorých majú radi),Atraktývny(býva napr. najkrajšia baba v triede dobrý šlortovec...),akceprovaný(taký ktorý sú prijatý do spoločnosti ale nie sú obľúbený-napr tý čo dávajú odpisovať domáce úlohy), trpený (no keď tu musí byť), Na okraji spoločnosti (tí ktorý sú prehliadaný) a posledná skupina neobľúbený, až neznášaný (do tejto skupiny sa málokedy niekto zaraduje). Svoje poznatky si zapíš naozaj sa to môžu hodiť.
3. (koncentrácia 3-6b) po dobu 3 týždňov si buď ráno alebo večer sadni do pohodlnej polohy, zavri si oči a sústreď svoju myseľ na nejaký tebou zvolený predmet, ktorý si vytvoríš v mysli. Snaž sa aby si po dobu (5min 1.t,7min 2.t,10min 3.t) všetky spoje myšlienky sústredil len na ten predmet. Pokiaľ si udržal sústredenú na predmet aspoň na 60% tak pokladaj túto meditáciu za úspešnú. Sprav si odškrtávací kalendár a zapisuj si úspech alebo neúspech. Na konci sa porozprávaj zo spvojím mentorom (so mnou).
4.Neviem ako si s tojíš s kondíciou tak si najprv testneme čo a ako. Ráno, naobed(poobede) a večer sprav čo najviac klikou a brušákov čísla mi napíš podľa toho ti dám úlohy

ulohy na 3 stupeň

(Mravec, 28. 7. 2010 19:44)

1.Ľadový stoper - Zisti čo sa deje keď napr jazyk primrzne o podklad, líši sa to od toho keď primrzne o podklad nejaká časť oblečenie?
2.lietajúci bodec - Toto je o pokusoch. Tvoja úloha je ťažká ale zvládnuteľná. Za úlohu budeš mať vytvoriť cencúľ aspoň 15 cm dlhý. Po tom ho začni zahrievať a presne zmeraj ako slho trvá kým odpadne zapíš si celý postup a výslednky. (toto zopakuj aspoň 3x) (mi sme to robili na základnej škole)
3.Holy shild - Zisti si čo najviac o urieknití ako takom (prejavy,obrana voči tomu...)

A na 4 stupeň potrebuješ prečítať aspoň 300 strán
(ak budeš chcieť začneme rozvýjať aj atribúty)

Kúzla na 2 úroveň

(Mravec, 25. 7. 2010 11:03)

1. miestny chlad - chlad nevychádza jen s teploty okolo ale aj z emócií. počas 3 dní skús krotiť svoje emócie na konci každého dňa si zapíš na koľko % sa ti to podarilo. Ak nedosiahneš úspešnosť aspoň 50% každý s tých dní, predĺž túto skúšku o deň za každý deň v ktorom si neuspel.(najlepšie je keď ťa ohodnotia iný)
2. ľadová bariéra - pri koľkých stupňoch sa voda pretvára na ľad a naopak. Tak isto zisti aká je potrebná teplota aby sa behom pár sekúnd premenila voda na ľad (nájdi spodnú hranicu).

na 1 úroveň

(Mravec, 24. 7. 2010 19:09)

1. spell 1 úroveň - ľadový dotyk - (Pri dotyku spôsobuje omrzliny na zasiahmutom mieste tela) - úloha, zisti pri akej teplote vznikajú omrzliny a ako vyzerajú prejavy omznutia + ako prebieha omrznutie.