Choď na obsah Choď na menu
 


Vysvetlivky

 

Farebné rozlíšenie kategórii  kúziel

(ľadová) - zameranie na mágiu,  (zmiešaná)- kombinovaná z inou mágiou

(antimagia) - útočná mágia proti jednému druhu mágie (pri opozitnej mágii zvýšená efektivita) 

(protimágia) - obranná mágia proti jednému druhu mágie. (pri opozitnej mágii zvýšená efektivita) 

(špecializácia) - Prvotne špecializované kúzla  (Druhoná špecializácia)-Druhotne špecializované kúzla (mimozameranie) - kúzla mimo zameranie

 Farebné rozlíšenie stupňov kúzel
 (1st), (2st), (3st), (4st), (5st), (6st), (7st), (8st), / epické/ (9st), (10st), (11st), (12st) 

Prehľad počtov možných kúzel do 15 úrovne kúzelníka

 

  Druhy mágie
S   ľa zm an pr šp dr mi
t (1st) 10x 13x
5x 5x 5x
2x
1x
u (2st) 8x 11x 4x 4x 4x   1x
p (3st) 6x 9x 3x 3x 3x   1x
e (4st) 4x 7x 2x 2x      
ň (5st) 2x 5x 1x 1x      

Celkovo 120x

 

Elis kúzla - vysvetlívky

(ľadová)

(1st) Ľadový dotyk (ľadová) -Pomocou dotyku spôsobí zosielateľ oponentovi omrzliny na mieste kde sa ho dotkol (zranenia chladom).  

(1st) Miestny chlad (ľadová) - V miestnosti po zoslaní tohoto kúzla klesne teplota. To napomáha ku efektívnejšiemu zosielaniu kúzel.

(1st) Ľadový stoper (ľadová) - Primrazí cieľ ku podkladu v rámci jednej nohy. Cieľ sa z účinku môže vymaniť za pomoci vlastnej sily.

 (2st) Ľadový stoper (ľadová) - Primrazí cieľ ku podkladu. Cieľ sa z účinku môže vymaniť za pomoci vlastnej sily. Kúzlo je možné cieľovať aj na jednu ruku v takom prípade sa na ruke vytvorí zľadovatelý povlak obmedzujúci kúzlenie.

(1st) Ľadové vezenie (ľadová) - Na vopred určenom mieste (treba sa pripraviť) v okruhu 1,5x1,5m vyrastú husto pri sebe umiestnené ľadové stĺpce, ktoré sa v strede spoja vo výške 1,5m, čím vytvoria klietku. Táto klietka má pomerne dobrú odolnosť voči fyzickej sile a takmer žiadnu voči magickej.   

(zmiešaná)

(1st) Ľadový štít (zmiešaná = ľadová + vodná) - Zosielateľ vyvolá vlnu vody, ktorá ihneď mrzne na ľad. Tento štít  ho ochráni pred fyzickými zraneniami smerujúcimi z čelnej časti

 (1st) Lietajúci bodec (zmiešaná = ľadová + veterná) - Zosielateľ mávnutím rúk vytvorí 3 ľadové bodce, ktoré vyletia proti oponentovi.

(1st) Ľadoví granát (zmiešaná = ľadová + veterná) - Zosieľajúci vytvorí v jednej ruke ľadovú guľu do ktorej ukryje stlačený  vzduch a malý počet ľadových úlomkov. Pri náraze sa guľa rozbije čím sa uvolní stlačený vzduch a vo vnútri ukryté úlomky sa vymrštia do vzdialenosti 1x1m.

 

(antimagia)

(1st) Ľadový hasič (antimagia) - kúzliaci vykúzli útočné kúzlo voči ohnivému útoku vo forme ľadovéj guľe, alebo krištáľu, ktorý je stavaný z riedkych kryštálikov nasýtených vodou. Pri strete s ohnivým kúzlom sa tento projektil rýchlo roztaví a zneškodní ohnivé kúzlo voči ktorému bol hasič kúzlený. Pôsobí efektívne aj na štít proti ľadovej mágii a namiesto 1b mu uberá 2b.   

 (protimágia)

(1st) Holy Shield (protimágia) - Obranný štít okolo kúzelníka, ktorý ho ochráni proti temným kúzlam 1st. (5 kuzel), a zoslabí účinky temnných kúzel 2 stupňa.

 (špecializácia)
 
 (Druhoná špecializácia)

 (mimozameranie)

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.