Choď na obsah Choď na menu
 


Osobná stránka Balldura

Úroveň: 9 kúzelník         Charakter: 25                Kondícia:7       Koncentrácia: 5

Zameranie: Temná mágia 2.zameranie: Povolávač    3.zameranie (Nekromant)                   

  inventár                                              Kúzla                 vysvetlivky

1. (1st) Kŕč - znehybnenie (temná)

2. (1st) Strach (temná)(1st) Príkaz (zmiešaná)

3. (1st) Zástava srdca (temná), (1st) Hromadná slepota (zmiešaná)

    (1st) Prúd temnej mágie (zmiešaná)

4. (1st) Vlna temnej mágie (zmiešaná), (1st) Dotyk agónie (temná)

    (1st) Báseň smrti (zmiešaná), (1st) Sanie svetla (antimagia)

5. (2st) Vlna temnej mágie (zmiešaná), (1st) Vyvolanie kostlivca (špecializácia)

    (1st) Temná rana (temná), (1st) Znamenie (zmiešaná)

    (1st) Teleport (mimozameranie)

6. (2st) Báseň smrti (zmiešaná), (2st) Hromadný Fear (temná)

    (1st) Unholy Shield (protimágia), (1st) Unholy shock (antimagia)

    (1st) Obranný kruh na vyvolaných - vietor (zmiešaná), (1st) Smrť z nebies (temná)

7. (3st) Hromadný fear (temná), (2st) Temná rana (temná)

     (2st) Smrť z nebies (temná), (2st) Obranný kruh na vyvolaných - vietor, ľad (zmiešaná)

     (1st) Svetelný prevracač (antimagia) (1st) Štít proti elementom - ľad (protimágia)

     (1st) Vyvolanie zombíka (špecializácia)

8. (3st) Smrť z nebies(temná), (2st) Kŕč (temná)

     (2st) Prebratie kontroly nad nemrtvím (temná), (2st) Sanie svetla (antimagia),

     (2st) Vyvolanie kostlivca (špecializácia), (1st) Prebratie kontroly nad nemrtvím (temná)

     (1st) Temný zdroj (temná)(1st) Holy shild (protimágia)

9.(4st)(temná), (3st) (temná), (3st)(zmiešaná),(2st) (temná), (2st) (zmiešaná) (2st) (antimagia)(1st) (temná), (1st) (zmiešaná), (1st) (špecializácia)

10.(4st)(temná), (3st) (temná), (3st)(zmiešaná),(2st) (temná), (2st) (zmiešaná),(2st)(špecializácia) (2st)(mimozameranie) ,(1st) (temná), (1st) (zmiešaná), (1st) (protimágia)

11.(5st)(temná), (4st)(temná), (3st) (temná), (3st)(zmiešaná) (3st)(antimagia), (2st)(temná), (2st)(protimágia), (1st) (temná)(1st) (zmiešaná), (1st) (antimagia), (1st) (špecializácia)

12.(5st)(temná), (4st)(temná)(4st)(zmiešaná)(3st) (temná), (3st)(zmiešaná)(3st)(protimágia) (2st) (temná), (2st) (zmiešaná)(2st)(antimagia),(1st) (temná), (1st) (protimágia), (1st)(Druhoná špecializácia)

 Záznam úloh

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Misia Balldur

(mravec, 30. 9. 2011 9:11)

Tvojou úlohou je začať od križovatky (čo sú tam zrkadlá) pri cintoríne pod kolóniou hviezdou a zakresliť provizornú mapu kolónie hviezdy (mx po tú cestu pri kúpalisku). Jediným rozdielom je
že na ňu zakreslíš namiesto ulíc záchytné bodi podľa ktorých by si sa orientoval, niečo čo ti utkvelo v pamäti (nie číslo domu alebo jeho farba) skrátka ako to bolo kedysi na mapách. (ak si netrúfaš zakresliť tak to pomenuj nech je to zábavnejšie... vieš ako dvor u škaredého psa:) ) Nepoužívaj originál mapu a asi si vezmi niekoho zo sebou (škoda že Filip nestihol tú 4)

úlohy na charakter + koncentráciu

(mravec, 8. 8. 2011 23:09)

charakter
1. nauč sa ako sa rozdeľuje komunikácia (1b)
2. vyber si jeden druh, ktorý postupne rozananizuj - urči gestá...(2b)
3. vybraný druh aplikuj do života a všímaj si ho 5 dní podľa možností čo najaktívnejších a rob si zánam (3b)
(toto aplikuj aj na iné druhy neverbálnej komunikácie ale najprv mi povec ktoré - bodovo budú vzhľadom na opakovanie ochudobnené o 1b s každej = 1+2)

Koncentrácia
1. pusti si ľubovoľný program a popri tom si napr čítaj knižku počas toho ako čítaš knižku a pozeráš ten program si nastiedačku zapisuj slová ktoré si prečítal resp ktoré si odpočul. toto aplikuj aspoň na 5pokusoch (3b)

úlohy na 9 úroveň

(mravec, 20. 10. 2010 19:37)

1, 4st smrť z nebies - Naštuduj si tému smrť z nebies dopodrobna. Spracuj to tak aby si bol schopný spraviť prednášku na 30+30+30min (prestávky nechám na teba a môže to byť aj naviac) Využi získané inhormácie z 1-3 úloh k tomuto kúzlu a použi ich. (pozor táto úloha je zatial len teoretická nebude zavedená do praxe a keďže je tvoja prvá takéhoto tipu ponúkam sa ako testovací objekt)
2, 3st báseň smrti – uverejni aspoň 7-10 svojich básní na fóre ktoré vytvoríš pre túto príležitosť – posielaj odkazy na túto stránku len tým čo budeš chcieť. Počas 1 mesiaca (30 dní) ti ich ľudia budú ohodnocovať (to ako to bude prebiehať nechám na tebe, môže to byť aj také ako mám ja hodnotenie v sekcii knižnica. To už nechám na tebe) ale musí ti ich ohodnotiť min. 10 ľudí (ku koncu mesiaca som ochotný o tomto počte diskutovať) na konci si prípadné komenty a hodnotenia preber z mentorom.
3, 3st temná rana - použi údaje z 2stupňa tejto úlohy a nechaj nech ti zistených 10 smrtí ľudia zoradia od toho akou smrťou ak by si mohli vybrať, by najradšej stých možností zomreli až po najneradšej (nemusí to byť face to face). Sprav aj rebríček najkurióznejších smrtí a daj si ho napr na facebook alebo im ho prečítaj (komenty potom spoločne vyhodnotíme)
4, 2st Znamenie – nauč sa z hlavy zakresliť povolávací kruh 2 úrovne (obohatený o ochranu pred fyzickým a mentálnym útokom vyvolávaného) a zisti ako by sa vo vybranom jazyku písalo – ochrana pred fyzickými zraneniami a ochrana pred psychickými zraneniami (modifikácie toho texstu uprav tak aby si toho bol schopný)
5, 2st unholy shock - napíš 10 vecí čo môžu podkopať základy akéhokoľvek dobra (to som celkom zvedavý sa môžeš vyblbnúť.)
6, 2st zdroj temna – za niektorými historickými udalosťami sa nachádzali irčité veci alebo osoby, ktoré boli podľa spoločenskej miery zlé. Vyber si ich 10 a nájdi zdroj (mor v anglicku – blchy na potkanoch prilákané odpadkami, ktoré ľudia len tak vyhadzovali na ulicu.) možeš samozrejme pripojiť aj svoj názor.
7, 1st (špec) vyvolanie ghúla – zisti si aké sú hlavné vnútorné orgány a ich funciu + ako vyzerajú a kde sa nachádzajú (iba hlavné)
8, 1st temné vezenie – Niektorý ľudia sa vo svojich domovoch necítia moc dobre, ba dokonca im je aj ubližované. Prečo teda ostávajú doma. Zisti si aké metódy používajú ich veznitelia na to aby im neušli, nepostavili sa proti nim.
9, 1st temná bariéra – zisti si čo najviac na tému ,aké sú najčastejšie bariéry ktoré vznikajú medzi ľudmi.

úlohy k misii na záhradníka

(misia - záhradník, 4. 10. 2010 20:26)

To ako príbeh dopadol sa dozvieš až po dokončení úloh a tak isto si vypočuješ jeho podmienku. Splň najprv úlohu 5 a potom ďalšie (lebo rastlinky sa ťažko vyhrabávajú spod snehu).
1 úloha -Zvedavka budeš mať obrázky a popisky a podľa nich nájdeš cestu (túto úlohu budeš plniť až keď splníš ostatné lebo je náročnejšia na prípravu)
2 úloha – zahraj si následovné hry : osadníci z katánu (min počet hr3), kráľovské rošády (min počet hr3), Bang! (min počet hr5). Citadela (min počet hr3) a poslednú nechám na tebe (min počet hr3 ak to nebudú stratené mestá vtedy 2) – tvojou úlohou je vyhrať „ale pozor nesmieš im povedať o tom že je dôležité aby si vyhral“!
3 úloha – hľadaj zradcu píš mi otázky o okolnostiach aké potrebuješ (samozrejme nikto nič nevidel...) máš ale iba 5 otázok na každú osobu takže sa dôkladne pýtaj (osôb je 10 – 9 spolubojovníkov a šaman – popisky ku osobám nájdeš na stránke). Ak nezistíš kto ťa zradil nič sa nedeje a ak to zistíš nechám na tebe čo spravíš so zradcom. (malá poznámka – dávaj otázky tak aby sa na teba neurazili a pošli mi ich na mail – lebo ak ich urazíš nepovedia ti už ani ň)
4 úloha – zvoľ si ľubovolného protihráča . Tvojou úlohou je ho poraziť v šachu ale pozor máš len ½ celkového počtu figúrok ktoré si môžeš rozmiestniť na základné stanoviská ako chceš (kráľa a kráľovnú máš oboch)
5 úloha – nájdi 5 liečivých + vzácnych rastlín rastúcich volne v našom okolí (ak sú chránené iba ich odfoť ak nie dones mi ich ukázať)

/na záver – I hope you will enjoy this/