Choď na obsah Choď na menu
 


Nehráčske postavy

(postavy sú priebežne doplňované:) New, Stratený

_____________________________________________________________________________

Zoznam

Učitelia: Dariel, Eiven, Liliana, Malfegor, Rampanor, Orik Furimaru , Nekrotik

Personál hradu : Marta,Škriatkovská banda upratovačov a upratovačiek, Sok-Nok-  Moková banda, Jakub Jurko, Simuel a dračí jazdci,Noxvil

Študenti: - Temný - Truxus, Evanger, Likvinus, Mistmor

...............- Svetelný - Lukas, Logan, Angelika, Karol, Sisa

...............- Tvorivý - Eiven, Mixinus, Mirka, Julka

...............- Morfovací - Nikolas,Limitus,Soliana,Rox,Brunelus,Guentán,Maňa,Cheeso

....................- Elementálny - Lux, Mirunar, Senpers, Noxvell, Mínia, Rampagon

...............- Ohnivý - Brunto, Brutus, Sisey

...............- Vodný - Murimaru, Aqatus, Lideron, Bišonia, Aquinius, Vlnka, Minimus, Dau Bilonok,  Krasia, Liminon, Silveris

...............- Ľadový - Coldheard, Icewind, Frosťa

...............- Vzdušný - Chichorina, Wind, Moxus

...............- Zemný -Meu, Mulana

_______________________________________________________________________________

Učitelia

Dariel (122- 123r)

(polohráčska postava pretože za ňu sa rozvíjam ja -Mravec) Momentálny majiteľ hradu.

Popis charakteru - Mág, ktorý nosí modré s prechodmi do bielej mágske rúcho. Vyzerá na 30-32 no jeho vek je podstatne vyšší.  Je stredne vysoký, svalnatej postavy. Má hnedé po plecia dlhé vlasy pohľadnú tvár a výrazné modro-zelené oči (podľa nálady) v ktorých sa odráža vysoká inteligencia . Aj napriek tomu, že je mocný, nie je namyslený. Má priateľskú povahu, je otvorený, priamočiary,vtipkuje ,rád pomôže...  

Vyučuje -  základy ničivej (temnej), svetelnej, elementálnej. Na pokročilom stupni Tvorivej, ohnivej, zemnej, na vysokej úrovni vodnú a ľadovú, a na expertskej úrovni Morfovaciu. Takisto má na starosti základoví charakter a kondíciu + ďalšie iné.

Mág 6 úrovne - zameranie Morfovacia - Megamorf - Magický M. (element voda - ľad)

Char: 86,  Kondícia: 45,  Koncentrácia: 42

 

Eiven (1342-1343r)

Popis charakteru - Viac ako 1000 rokov stará elfská Mágiňa nosiaca zložito vzorkované mnoho farebné rúcho. Je 173 cm vysoká, štíhla. Má dobre tvarovanú postavu, pevné prsia, dlhé blon vlasy zdobené tenkými vrkočmi jej siahajú po pekne tvarovaný zadok. Nádherná tvár priťahuje pozornosť a kto sa zahľadí do jej zelených očí stratí sa na dlhé chvíle. Storočia bojovala ako elfská šermiarka a lučišnica. mágiou sa začala zaoberať až posledné roky. Je dobrosrdečná, veľmi inteligentná, hrdá, puntičkáska  so zmyslom pre poriadok. Nedokáže vystáť neinteligentných a ani temnú mágiu.    

Vyučuje - Na základnej úrovni vyučuje elementálnu mágiu , na vyššej úrovni svetlú a na expertskej úrovni Tvorivú mágiu. Tak isto vyučuje na vysoko expertskej úrovni aj rozvoj charakteru a koncentrácie. Záujemcov učí aj šerm a streľbu na prakticky neprekonateľnej úrovni. 

Mág 2 úrovne - zameranie Tvorivá - Obrazotvorca- Magický maliar

Char: 123,  Kondícia: 35,  Koncentrácia: 102

 

Liliana (23-24r)

Popis charakteru - Najmladšia z vyučujúcich, nosiaca biele rúcho zo zlatým lemom. Neovplýva  ani tak krásou ako silnou charizmou. Na prví pohľad vyzerá skôr ako 16-17 ročná študentka.  Do pol chrbta husté hnedé vlasy nosieva rozpustené alebo sčesané do drdolu. Je nízka (153cm) a na správnych miestach plnšia. Má peknú tvár, nádherný úsmev a v jej zelených očiach tancujú svedielka úprimného smiechu. Na hrade je mnoho mladých mužov, ktorý sú do nej šialene zamilovaný. Je hamblivá, dobrosrdečná, úprimná a pokial by mohla každému na svete by pomohla. Je až prehnane čistotná a jej obľúbeným miestom je hradný magický les. V učiteľskom zbore je veľmi obľúbená. Nikoho nikdy neodsudzuje a má rada všetky rastliny a živočíchy. 

Vyučuje -Svetelnú mágiu na vysokej úrovni. Tak isto má na starosti výučbu o starostlivosti o magické zvieratá a rastliny.

Kúzelník 12 úrovne - zameranie Svetelná - Posilňovateľ - (liečiteľ)

Char: 40,  Kondícia: 5,  Koncentrácia: 38

 

Malfegor (31-32r)

Popis charakteru - Vysoký barbar, ktorý nenosí kúzelnícke rúcho ale pohodlné kožené oblečenie. Množstvom svalstva prevyšuje všetkých členov hradu. Na plešatej hlave má pár jaziev. Tvár je na barbara príjemná na pohľad. Je výbušný a temperamentný. Je zľahka natvrdlý ale na jeho rasu inteligentný. Napriek jeho chybám neodmietne nikoho, kto požiada o pomoc. Vyučovanie vedie svojsky ale efektývne.

Vyučuje -  Zemnú mágiu na vysokej nie však expertskej úrovni. Tak isto vyučuje aj kondíciu na vysoko expertskej úrovni.

Kúzelník 12 úrovne - zameranie Zemná - Zemný morfovač - Kamenný titán

Char: 25,  Kondícia: 85,  Koncentrácia: 80

 

Rampanor (182-183r)

Popis charakteru - Starý pán nosiaci 5 farebné rúcho (Modrá, biela, červená, hnedá, strieborná). Chodí zhŕbený a jeho vychudnuté telo je poznačené vysokým vekom. Šedivé vlasy má skoro vypadané a jeho tvári  dominuje orlí no a hlboko vpadnuté modré oči. Je poznačený stareckým zabúdaním a náladovosťou. Je to však dobrák od kosti aj keď si s neho žiaci robia srandu. Keď však ide o rovnováhu elementov nik na hrade sa mu nevyrovná.

Vyučuje - všetky elementy a elementálnu mágiu na na vysokej nie však expertskej úrovni.

Kúzelník 15 úrovne - zameranie Elementálna - Učenec piesku - Učiteľ ľadového piesku

Char: 58,  Kondícia: 7,  Koncentrácia: 22

 

Orik Furimaru (23-24r)

Popis charakteru - Mág, ktorý šedé rúcho prešívané zlatou niťou a zlatý opasok. Na nochách má spravidla sandálky z rákosu, ktoré rytmicky klepkajú pri jeho pomalej chôdzi. Je strednej postavy a nosí na krátko ostrihané vlasy. Má dokonalú snehobielu pleť a tmavo modré oči. Stále sa usmieva a slovo, ktoré ho najviac vystihuje je "salámista". Je veľmi kľudnej povahy a má len pár vecí na ktorých mu záleží, ale tie robí poriadne. V koncentrácii je majster takže na bojicku ho nič nerozhádže. Na to, že sa môže pomocou svojej mágie pohybovať veľmi rýchlo chodieva spravidla neskoro. Má príjemný hlas, ktorý sa dobre počúva. Dá sa povedať, že je spomalený ale to len pre to, že dokáže myslieť v 3 rovinách súbežne. Je veľmi inteligentný, milí a prívetivý. (Výstraha pre ženy - každý kto ho pozná si o ňom myslí že je asexuál )  

Vyučuje -  Na vysokej úrovni Vzdušnú mágiu a koncentráciu.

Mág 6 úrovne - zameranie Vzdušná - Vzdušný bojovník - Vzdušný meňavec

Char: 66,  Kondícia: 12,  Koncentrácia: 142

 

Nekrotik (pre kamarátov a smrteľných nepriateľov:)(Pravé meno Nekrónus) (?)

Popis charakteru - 3 m vysoký démon z veľkými blanitými krídlami. Nenosí rúcho. Nosí náramky s kostí a jeho dominantou je náhrdelník tvorený 12 rohmi jednorožcov. Na niektorých častiach tela má kostené výrastky, ktoré môže presúvať. Má červenú kožu a temné čierne oči do ktorých sa nik nedokáže pozerať viac ako zlomok sekundy. Je neustále mrzutý a nafúkaný. Jediný spôsob komunikácie s ným je možný tak, že ho oslovíte pravým menom a dáte mu príkaz. Pokiaľ má však vzácne dobrú náladu treba mu neustále poklonkovať a prejavovať úctu a vtedy sa dá s ním aj porozprávať. Je umiestnený v Darielovej magickej komnate v 7 ochranných kruhoch a previazaný antidémonickým povrazom a pripútaný ku kolu z množstvom rún.

Vyučuje - Temnú mágiu na vysoko expertskej mágii.

Mág (démon) ? úrovne (asi 16-17) - zameranie temná mágia - povolávač - nekromant

Atribúty neznáme

 

Personál hradu

Marta

Popis charakteru - Trolica na trolov stredne veľkej postavy. Nosieva väčšinou nie moc čistú kedysi bielu zásteru kuchárky. Je milá ako mramorová stena a asi aj taká inteligentná. nik si však do nej nedovolí po tom ako vidí, že celú kravu naporcuje holými rukami za pár minút. Nie je príliš zručná vo varerení jej jedlá sú však plné výživných látok (to ona aspoň tvrdí) a podobajú sa na vezenskú stravu. Varí však veľa a rýchlo. Jej práca ju napĺňa a robí je radosť (teda aspoň do takej miery ako sa môže tešiť mramorová doska)

Funkcia -  Kuchárka.
 

Škriatkovská banda upratovačov a upratovačiek

Popis charakteru - Ono vlastne nik neviem koľko ich je a ani nepoznajú ich mená. Je ich však stále vidieť upratovať a  všetko udržujú čisté (vrátane kuchyne, čo je mission inpossible). Nie je však dobré ich provokovať preto, že sú prirodzene magicky nadaný a premena niekoho napríklad na stoličku im nerobí žiaden problém. Na druhú stranu ak sa k nim správate zdvorilo a pekne ich zdravíte, máte každý deň opraté a vyžehlené oblečenie.

Funkcia -  Upratovanie.

Sok-Nok-Moková banda a nesmieme zabudnúť na mamičku Anku a Breku

Popis charakteru - Partia goblinou a škretov ktorých je jednoznačne definovaný počet  a to veeeľa. Mená jetnotlivých zástupcov je nemožné si zapamätať, pretože jediným rozlišovacím znamením je množstvo záplat na oblečení. Ale pokiaľ človek zavolá ľubovolnú kombináciu 3 písmen pričom v stredej je spoluhláska, na skupinu goblinov a škretov má velkú šancu, že aspoň jedného z nich osloví. Sú však traja, ktorý sa tvária ako niečo viac Sok, Nok (g) a Mokov (š). Im matička príroda nadelila pomerne šlušnú dávku intelektu. Oni väčšinou rozdeľujú robotníkov a navrhujú vylepšenia. Keďže goblini a škreti sú matriarchálna spoločnosť ich vedúce sú ženy. Najvýznamnejšie sú Anka (g) a Breka (š). Sú pomerne tlsté a šéfujú ženskej polovici bandy (to aspoň tvrdia muži, ale a tak všetci vedia, že muži sú pre ženy ako malé týrané domáce zvieratká.) tak isto je u nich významný aj intelekt. Kto si ich chce pohnevať je na zlej adrese preto, že oni majú špecifické spôsoby ako sa pomstiť. Ale ak im pomáhate a obšas ich uplatíte nejakou drobnosťou sú schopný zohnať prakticky všetko. Nemajú však radi silne magické priestory ani kúzelníkov čo príliš smrdia temnotou.

Funkcia - Pomocná pracovná sila na upratovanie aj v kuchyni, opravári, zlepšovači...skrátka udržujú hrad funkčný.

Jakub Jurko

Popis charakteru - Je jednoduchý muž v stredných rokoch. Jeho najväčšou záľubou sú rastliny. Od kedy prišiel na hrad je stále v magickom lese, ale nie je nutné sa o neho báť pretože ako on hovorí "jeho najlepšie roky" strávil v srdci Akuzalského hvozdu. Je to inak dobrosrdečný chlapík no opčas je sním problém sa dohodnúť, pretože dokáže myslieť len na jednu vec naraz a to sú väčšinou rastliny.  

Funkcia - Všetko ohľadom rastlín.

Simuel a dračí jazdci

Popis charakteru - Simuel je vedúci dračích jazdcov. Je to už starší pán po 65 no udržuje sa v stálej kondícii. Je 182cm vysoký a nosí na krátko ostrihané prešedivelé vlasy a je možné si všimnúť aj začínajúcu plešinu. Tvári dominuje veľký nos a hlboko vpadnuté tmavé oči. Nosieva oblečenie z kože a dračích kostí. Moc toho nenarozpráva no za neho hovoria skôr skutky. Je to najlepší z drakojazdcov. Dokonca prehlasuje, že patrí do zaniklej civilizácie kingdragonov. Dokáže skrotiť a osedlať 90% divokých drakov. Napriek jeho schopnostiam je skromný a priateľský. Najviac ho však vystihuje hrdosť a až trúfalá odvaha. Jeho jazdci ho ako aj draci poslúchajú na slovo.

Funkcia - Krotenie drakov, údržba obranných drakov a samotná obrana hradu.

Noxvil

Popis charakteru - Strážny duch slúžiaci majiteľovi hradu. Nedokáže nikomu ublížiť, no ak sa jedná o sledovanie je neprekonateľný.  Nik nevie komu duch patril. Je nevýraznej strednej postavy. Nerozpráva pokiaľ nie je vyzvaný a aj potom to znie len ako šepkanie vetra. Mnohým obyvateľom hradu naháňa strach.  

Funkcia - Sledovač  a strážca

Študenti

Celkový momentálny počet študentov je 125

(opis charakterov pridám len na požiadanie alebo char. po 6 levely)

Temný (11)

Truxus ("Temný") (17-18r)

Popis charakteru - Je človek 186 cm vysoký, chudý, nevyšportovaný no nevplýva ani príliš chudo. Má jednu veľkú prednosť je to najkrajší chalan na škole. Má čierne havranie vlasy siahajúce po plecia. Dokonalú tvár, chladné modré oči a temné pery na ktorých je často vidieť decentný úsmev. Má veľmi silnú charizmu, ktorá vplýva nie len na ženy, ale dokonca aj na mužov. Nosí tmavé kúzelnícke rúcho previazané tmavomodrou stuhou. Zo zásady nenosí kapucňu. Vždy je absolútne dokonalý, či už ide o zovňajšok alebo správanie. Je to gentleman v pravom slova zmysle. Je cieľavedomí, vysoko inteligentný, vypočítavý, no zásadový. Dokáže ľudí úpne zmiasť a otočiť to, čo si dovtedy mysleli naruby. Učitelia majú už dlho podozrenie, že je vedúci spolku Dark bringers, ktorý vznikol ako reakcia na Coldheards. No nie len, že mu to nikdy nedokázali ale ani nikto nikdy nedokázal, že taký spolok existuje.

Kúzelník 8 úrovne - Ničiteľ - (Dominátor)

 

Evanger (19-20r)

Popis charakteru - Je 172 cm vysoký chalan,športovej postavy. Má na ježka ostrihané tmavé vlasy. Jeho tvár je pomerne pekná no ničím výrazná. Má však veľmi pekný úsmev. Nosí červené po okrajoch lemované čiernymi pruhmi , po kolená zostrihnuté rúcho. Na nohách nosí pohodlné kožené topánka a nohavice s tmavej kože. Na rukách má skoro stale rukavice no nik nevie prečo. Je veselej povahy. Rád si robí žarty a potom sa priškrtene smeje a uteká v stálom sprievode svojho raracha. Na svoj vek sa chová naozaj detsky. Je nedôsledný, lenivý (keď sa jedná o robotu, alebo učenie), často chodí poza školu, no ak sa jedná o niečo čo ho zaujíma potrebuje mimnimum času na osvojenie si potrebných znalostí. Poľa jeho spolužiakov sa s ním ale dobre spolupracuje preto že je kreatívny, neodvráva a splní rýchlo to čo mu je zadané aby mohol ísť venovať športu alebo vyvolávaniu démonov.

Kúzelník 7 úrovne - Povolávač - (Demonologista)

 

Likvinus (18-19r)

Popis charakteru - Je 192 cm vysoký, svalnatý muž. Dbá na svoj image a nosí na krátko ostrihané čierne vlasy. Fúzi má upravené do tenkého prúžku okolo úst. Na jeho pohľadnej tvári v prvom rade zaujme veľmi príjemný úsmev, biele zuby, úzke červené pery a tmavohnedé oči. Aj keď je pomerne pekný, viac ho vystihuje jeho charizma. Je to príjemný spoločensky zameraný mládenec, ktorý neodmietne pomôcť. Je vytrvalý, kľudný a všetko sa snaží vyriešiť svojou bystrou mysľou. Rád športuje a je v tom naozaj dobrý. Má dokonca také dobré vlastnosti, že pokiaľ by ste si na ňom nevšimli jeho čirne rúcho stiahnuté opaskom z modrého zamatu nepovedali by ste, že sa venuje temnej mágii. Vo väčšine vecí čo robí je naozaj dobrý. Vraví sa, že sa vyspal už zo všetkými peknými kúzelníčkami v pevnosti, ale on sa džentlmensky týmto témam vyhýba. No ak ho niekto naozaj naštve, čo sa podarí len občas, je to protivník, ktorého sa zľakol aj Truxus.

Kúzelník 6 úrovne - Ničiteľ - (Dominátor)

 

Mistmor (17-18r)

Popis charakteru - Sa nepodal na svojho brata Truxusa skoro v ničom. Je 159cm vysoký zavalitý a naozaj nie pohľadný. Má už vo svojom veku začínajúcu rodovú plešinu. Zdedil gény po svojom dedovi.  Nosí čierne rúcho so zlatým lemom. Ak mladší brat sa vždy musel podriaďovať vôli svojho staršieho brata. To v ňom spôsobilo zatrpknutosť, závisť, sklony k agresivite... Má tak isto potrebu niekoho ovládať a má potešenie s toho keď môže niekomu ublížiť. To jeho starší brat ale prehliada a považuje to iba za výmysly neprajcov. Jedna vec čo majú spoločné s Truxusom je vysoký intelekt, čo s neho robí časovanú bombu, ktorá môže mat naozaj smrtiace účinky.  Tak isto pravdepodobne patrí do spolku Dark bringers.

Kúzelník 6 úrovne - Mind controler - (Rezač duší)

 

Saskia (15-16r)

Kúzelník 4 úrovne - (Mind controler) - (Rezač duší)

Julianus (18-19r)

Kúzelník 4 úrovne - (Povolávač) - (Nekromant)

Augustus (17-18r)

Kúzelník 4 úrovne - (Povolávač) - (Demonologista)

Sandra (16-17r)

Kúzelník 2 úrovne - (Ničiteľ) - (Bojový mág)

Limpana (17-18r) 

Kúzelník 2 úrovne- (Ničiteľ) - (Bojový mág)

Galinea (16-17r)

Kúzelník 2 úrovne - (Mind controler) - (Loutkař)

Jaromír (17-18r)

Kúzelník 2 úrovne - (Povolávač) - (Nekromant)

 

Svetelný (6)

Lukas (19-20r)

Popis charakteru - Je 176cm vysoký chalan z do stredu chrbta siahajúcimi, rovnými blond vlasmi. Jeho peknej bledej tvári dominujú chladné modré oči. Nosí biele rúcho zo žltým okrajom. Na nohách má pohodlné chodecké topánky. Pri premýšľaní sa prechádza a má ruky za chrbtom. Ak ho takto stretnete nesnažte sa na neho hovoriť, pretože je mysľou úplne inde. Po násilnej smrti jeho matky sa Lukas rozhodol stať sa duchológom. Už od malička bol senzitívny na veci mimo bežného chápania. Je veľmi inteligetný, málo rozpráva, väčšinou sa dorozumieva pomocou krátkych úsečných viet, ktoré zahrňujú len to čo je pre neho dôležité. Je absolútne presný, disciplinovaný, dôsledný, kľudný a vytrvalý. Nik nevie odkiaľ, ale ovláda majstrovský štýl boja na blýskos´t bez zbrane. Obkolesuje ho mnoho otázok a niektorý ho upodozrievajú, že paktuje s temnou mágiou. 

Kúzelník 8 úrovne - Spojovateľ - (Duchológ)

 

Logan (17-18r)

Popis charakteru - Je to 215cm vysoký svalnatý barbar. Nosí na ježka ostrihané blond vlasy, ktoré mu ladia ku blond mužnému strnisku na tvári. Má na barbara pomerne pohľadnú tvár. Nosí biele rúcho prepásané žltým opaskom, ktoré má krátke rukávy a siaha mu po kolená. Okolo neho sa točí priateľská aura a pokiaľ má niekto zlú náladu tak ju z ľahkosťou rozptýli. Nerieši veci silou aj keď na to naozaj má. Nemá rád zlých ľudí a na všetkých takých sa nepríjemne mračí. Je dosť inteligentný, priateľský, otvorený a rád vtipkuje. Má veľmi málo zlých vlastností a preto sa im neprikladá žiaden význam.

Kúzelník 8 úrovne - Vojak svetla - (Rozptyľovač)

 

Angelika (18-19r)

Popis charakteru - Je 172 cm vysoká chudá, elfka. Má do copíkov spletené blond vlasy, ktoré jej siahajú do pol chrbta. Na elfku je priemerne pekná, no čo stratila na kráse predbehla na charizme. Má nádherné zelené oči, ktoré sa páčia asi všetkým. Nosí čisto biele kúzelnícke rúcho. Dá sa povedať, že je jediná, ktorá nemá na hrade nepriateľa. Vie veľmi veľa o bylinkách a preto už pomohla nejednému. Je veselej, otvorenej, dobrosrdečnej a nápomocnej povahy. Má rada spoločenské hry ale neholduje až tak športu. Je veľmi inteligentná a prakticky založená. Nedá na povedačka a radšej si všetko overuje alebo to rovno hodí za hlavu. Dá sa povedať, že je to Lilianiná pravá ruka a v čase neprítomnosti ju zastupuje.

Kúzelník 6 úrovne- Posilňovateľ - (liečiteľ)

 

Karol (18-19r)

Popis charakteru - Je to 185cm vysoký, chudý na krátko ostrihaný blonďák. Má modré oči, ale nie moc pohľadnú tvár. Nosí biele rúcho prepásané žltou stuhou, ktoré zvýrazňuje jeho kostliveckú postavu. Na nohách nosí sandále. Zo všetkými sa snaží byť neutrálny, no moc sa mu to nedarí. Patrí k tým menej inteligentným, spoločnosťou odmietnutým ľudom. Má ale mnoho dobrých vlastností. Je spoľahlivý aj keď občas lenivý, snaživý aj keď trochu nešikovný, ale čo mu nik nemôže zobrať je to, že si s tojí za svojimi kamarátmi a naozaj ich podrží. 

Kúzelník 6 úrovne - Spojovateľ - (Sférista)

 

Sisa (18-19r)

Popis charakteru - Je 162cm vysoká žena z veľmi dobrými proporciama. Má po plecia dlhé špinavo- blond vlasy, ktoré noší veľmi často spletené do jedného alebo 2 copov. Ak by sa jej nijaký zdravý chalan dokázal pozrieť do tváre, mohol by bezpečne povedať, že je viac než pekná. Má naozaj okúzľujúce modrozelené oči, dlhé mihalnice a plné pery lákajúce na pobozkanie. Má ale jeden veľký problém, ktorý vynikne najmä keď nosí svoje biele rúcho previazané žltou stuhou. A to je jej až enormne veľké poprsie. Keď má rúcho má medzi prsiami zlatú sponu, ktorá má tendenciu odlietavať pri prudšom nádychu. Často športuje takže má pevné telo a dosť vážne problémy z chrbticou. Je priateľská, no nemá rada keď jej niekto nepozerá do očí a často za to dotyčného/dotyčnú udrie. Je vzťahovačná, panovačná a neznesie keď si z nej niekto robí srandu. Napriek tomu si udržuje úzky okruh kamarátiek, ktoré na ňu nedajú dopustiť.

Kúzelník 6 úrovne - Vojak svetla - (Rozptyľovač)

 

Nina (16-17r)

Kúzelník 4 úrovne - (Spojovateľ) - (Duchológ)


Tvorivý (7)

Eiven ("Lady") (17-18r)

Popis charakteru - Eiven je elfka tak ak aj jej idol a učiteľka. Je síce na jej rasu veľmi mladá no po fyzickej stránke už prekonala niektoré proporcie svojej menovkyne. Je 178 cm vysoká štíhlej postavy. Nosí pod plecia dlhé rozpustené vlasy. Na jej krásnej tvári spočívajú výrazné lagúnovo modré oči, maličký nos a malé tenké pery. Oblečené nosí  kožený korzet a nohavice. Cez plecia máva prehodenú pestrofarebné rúcho. Povahovo je však iná ako jej idol. Jej prudká inteligencia je nepopierateľná, je praktická, pomerne chladná v citovej stránke, veľmi dôsledná a puntičkárska introvertka. Často šermuje a strieľa z luku. Fyzické proporcie ale nie sú jediná vec v čom Eiven prekonala svoju učiteľku. Na svoj vek dokáže vytvoriť veľmi detailné a náročné kúzla, ak sa jej napredovanie nezastaví tak bude Eiven žena z najrýchlejšie získaným titulom mág a o jej výtvoroch sa bude hovoriť v legendách. Ďalšia vec je, že považuje každú mágiu za užitočnú, takže má mnoho spojencov a obdivovateľov. Poľa tohoto všetkého dostala prezývku "Lady" čo je odkaz na titul používaný medzi šľachticmi.

Kúzelník 9 úrovne - Obrazotvorca - (Magický maliar)

 

Mixinus ("Moľa") (19-20r)

Popis charakteru - je chlap 210cm vysoký, chudý a oproti niektorým jeho spolužiakom, spolužiačkam výrazne škaredý. Aj na jeho vek ho ešte neopustilo akné, ktoré dominuje jeho tvári. Do očí sa mu nik nepozerá, čo je škoda lebo ich má veľmi pekné. Tmavo modré zo svetlomodrými vzorkami. To ale naopak čo si ľudia všimnú je jeho veľký nos zakončený pravidelne bielim uhrom a veľmi nevkusné popolníkové okuliare. Nosí dlhé hnedo-žlto-zlaté rúcho ktoré si prakticky nedáva ani dole. 80% času trávi v knižnici,magickej knižnici alebo na izbe zahrabaný v knihách. Zvyšok času venuje vyučovaniu a veľmi malé množstvo jedlu a hygiene. Vďaka tomuto všetkému dostal prezívku "Moľa" , čo je odkaz na knihomola. Je to silný introvert, utiahnutý do seba, často nevníma okolie lebo je na niečo až príliš sústredený. Je veľmi skromný a hamblivý. Ak ale zháňate nejaké informácie je to pravý človek pre vás.

Kúzelník 7 úrovne- Obrazotvorca - (Zvitkotvorca)

 

Mirka ("Slniečko") (17-18r)

Popis charakteru - je žena nízkej (155cm) zavalitejšej postavy. Boch jej ale moc vnadu nenadelil no za to sedáva za dvoch. Má skoro po plecia dlhé, hnedé, kučeravé vlasy. Malí rozkošný noštek, čierne gorálkové oči a výrazne pehavé, plné líca. Nosí postrofarebné rúcho veľkých rozmerov. Je priateľskej, dobrosrdečnej, obetavej a otvorenej povahy. V kolektívej je dosť obľúbená, preto že nikomu neodmietne pomôcť a okrem toho vždy z úsmevom. Keď hovorí mierne sa mazne, čo ju v očiach druhých robí mladšou ako je. Povedali by ste si, že je to výborný kandidát na posmešky, no nie je tomu tak. okolo Mirky je akoby okruh dobrej auri, ktorá donútila usmiať sa už aj nejedného temného kúzelníka. Podľa tejto jej vlastnosti dostala prezívku "Slniečko".

Kúzelník 6 úrovne - Obrazotvorca - (Zvitkotvorca)


Julka (18-19r)

Popis charakteru - Je to 180cm vysoká veľmi dobre tvarovaná žena. Má po uši siahajúce hrdzavé vlasy, ktoré si neustále zasúva za ucho. Má mačacie zelené oči a krvavo čevené pery. Každý kto sa lepšie prizrie uvedomí si, že sa pozerá na naozaj peknú ženu, ktorá má aj silnú charizmu. Jedine čo kazí elekt je ohorené obočie. Nenosí kúzelnícke rúcho preto, že už 3 zničila pri svojich pokusoch. Namiesto toho nosieva praktické kožené, málo horľavé oblečenie. Je veľmi hyperaktívna a pokiaľ dostane dobrí nápad opustí v tej chvíli svoju spoločnosť a ide ho vyskúšať. Je až bolestne úprimná a strašne rýchlo rozpráva. Je inteligentná ale oproti jej praktickosti sa to javí ako jej slabšia stránka. U chalanou je veľmi obľubená a sú do nej často aj zaľúbený, no to by ju musel najprv niekto spútať aby si s ňou niečo začal. Venuje sa popri štúdiu a konštruovaní vynálezov aj všetkým dostupným aktivitám (okrem sexu). Ni kto nevie ako to stíha a keby mal niekto dôkaz, tak by ju obvinil, že mu kradne jeho čas no zatiaľ jej to nikto nedokázal.     

Kúzelník 6 úrovne - Kreativista - (Magický vynálezca)

 

Erven (18-19r)

Kúzelník 6 úrovne- (Obrazotvorca) - (Magický maliar)

Marigold (19-20r)

Kúzelník 4 úrovne- (Tvorca bojových predmetov) - (Zbrojotvorca) 

Azilian (16-17r)

Kúzelník 3 úrovne - (Kreativista) - (Krásnotvorca)


 

Morfovací (13) 

Soliana (18-19r)

Popis charakteru - Je 176 cm vysoká, štíhla slabšie tvarovaná elfka. Nosí po plecia dlhé rovné špinavoblonďavé vlasy. Často ju vidieť z tenkou striebornou čelenkou. Má prenikavé zelené oči v ktorých je vidieť inteligencia. Jej pohľadnú tvár zdobí znamienko krásy. Na jej tenkých bledých perách vidieť častý úsmev. Nosí krémové rúcho z hnedým okrajom. Na nohách nosieva najčastejšie sandálky. Na elfku je dosť roztržitá a zbrklá. Je to možno aj tým, že jej prirodzený element je vietor takže už na tomto stupni učenia je schopná sa premeniť na gryfa. Je priama, otvorená, kamarátska a nespútaná. Často sa smeje a má nákazlivý smiech.

Kúzelník 9 úrovne - Megamorf - (Magický M.)

 

Limitus (17-18r)

Popis charakteru -  Je 182 cm vysoký na krátko ostrihaný blonďák. Má chladné modré oči a bledú na pohľad dokonalú a krásnu tvár. Má príťažliví úsmev. Nosí biele rúcho z hnedým okrajom. Na nohách nosí elegantné hnedé topánky. Je vypočítavý, priateľský, otvorený a až príliš jemný. Má jednu vadu. Je pravdepodobne na chalanov. Jeho obľúbená podoba je kôň a v budúcnu jednorožec. Ak sa jedná o spolužiakov je obetavý a spoľahlivý.

Kúzelník 8 úrovne- Medius - (Magický Med.)

 

Guentán (18-19r)

Popis charakteru -  Je 170cm vysoký šľachovitý a obratný skarg. Nosí krátke modré, rovné vlasy. Má prenikavé fialové oči a výrazné očné zuby. Pestuje si väčšie drápy ako jeho kolegovia a často ich aj využíva. Nemá príliš príťažlivú tvár, je skôr strašidelná. Nosieva úzko obtočené rúcho z kapucňou hlboko stiahnutou do čela. Rúcho má zelené z žltým okrajom. Jeho obľúbená forma je siberinský lev, čo je niečo medzi šelmou a plazom. Je to zviera jeho domoviny a on je v jeho podobe ako doma. Je zbrklý, priateľský, otvorený a pomerne inteligentný. Dá sa na neho spoľahnúť a radi s nim ľudia spolupracujú.

Kúzelník 8 úrovne- Medius - (Magický Med.)

 

Nikolas ("Medveď") (20-21r)

Popis charakteru - Je 210 cm vysoký robusný, svalnatý muž z malou dávkou orkskej krvi. Má krátke hnedé vlasy a mužné strnisko, ktoré mu ale veľmi pristane. Má prenikavé modré oči. Je dosť pekný a charizmatický len trochu chlpatý (skoro všade). Jedna z vecí na ktorých sa prejavila orkská krv sú jeho spodné tesáky, ktoré su tak 2x väčšie ako bývajú u bežnýh ľudí. No nebránia mu v reči. Nosí hnedé rúcho prepásané hnedou šatkou. Je inteligentný a praktický. Nechýba mu ani taktické myslenie a ako jeden z mála ovplýva múdrosťou, ktorá s neho vyžaruje. Od malička sa staral o mladších súrodencov takže skôr dospel. Je kľudný, priateľský a otvorený. Jeho obľúbená forma je medvedia, po ktorej má aj prezývku.   

Kúzelník 7 úrovne- Medius - (Nemagický Med.)

 

Rox (19-20r)

Popis charakteru - Je 190 cm vysoký robusný, silne svalnatý barbar. Je to najsilnejší študent. Nosí na pankáča ostrihané hnedé vlasy a mužnú bradu a fúzy. Má hnedé výrazné oči a plné slabočervené pery. Je charizmatický skôr ako pekný. Cez jeho široké plecia nosí prehodený hnedý plášť. Rúcho nosí veľmi málo ale ak ho má je hnedé z čiernym okrajom. Častejšie nosí koženú zbroj, chrániče na píšťale a zápästia. Na nohách kožené nohavice a okované masívne topánky. Je to chlapský typ čo nesmie stratiť tvár, je hrdý, musí si stále niečo dokazozovať. Patrí medzi menej inteligentných. Nie je ale výbušný, je s kôr pokojný a kamarátsky, len občas neodhadne svoju silu.     

Kúzelník 7 úrovne- Medius - (Nemagický Med.)

 

Brunelus ("Mušák") (19-20r)

Popis charakteru -  Je 158cm vysoký chudý muž..Má krátke zlepené hnedé vlasy. Vôbec sa neholí len občas trochu pristrihne, keď mu to moc lezie do jedla. Má zvláštne oči jedno zelené a druhé hnedé. Inak na jeho tvári nenájdete nič príťažlivé ani zaujímavé. Nosí špinávé, zelené rúcho z hnedým okrajom. Na nohách máva svoje deravé kožené topánky. Nepotrpí si na hygienu. Lietajú okolo neho muchy aj keď často krát nie tak úplne náhodou. Jeho obľúbená podoba je mucha prašivka, ktorá okrem krvy odsáva aj magickú energiu. Nie je príliš spoločenský ani priateľský. Tak isto je uhundraný a má štipľavý humor. No je ťažké nájsť na výzvednú misiu lepšieho spojenca. Tak isto prekvapivo patrí medzi najinteligentnejších na škole. 

Kúzelník 7 úrovne- Mimimorf - (Magický Min.)

 

Maňa (17-18r)

Popis charakteru - je to 182cm vysoká štíhla, veľmi pekne tvarovaná žena. Nosieva dlhé rovné, čierne, havranie vlasy, ktoré jej siahajú po plecia. Má zelené hadie oči, ktoré dokonale zhypnotizujú každého kto sa do nich pozrie. Má  veľmi pekné črty tváre na ktorej ťažko hľadať nedostatky. Nosieva zelené rúcho zo žltým okrajom. Na nohách nosieva pohodlné topánky. Jej charakterové vlastnosti odpovedajú jej obľúbenej forme obrovský had. Je vypočítavá, chladná, pokiaľ jej niekto stojí v ceste tak ho skrátka odstráni. 

Kúzelník 7 úrovne- Megamorf - (Nemagický M.)

 

Cheeso ("Mouse") (18-19r)

Popis charakteru -  Je 73cm vysoký plnoštíhly hobit. Má krátke čierne kučeravé vlasy. Na tvári si určite všimnete tučnučké líca a malé hnedé očká. Má hnedé rúcho malých rozmerov, z ktrého mu aj po zapásaní pretŕča brucho. Chodí bosí. Ako jediný zástupca svojho druhu na  hrade je vystavovaný častým narážkam a vtípkom. No každý si najskôr rozmyslí, či si pohnevá informátora. Chesso vie o všetkých všetko a dokonca skôr ako oni sami. Vie kto s kým, za akých podmienok... skrátka všetko. Jeho tichý a možnosť zmeniť sa na myš mu dáva dokonalú možnos´t ako získavať informácie. Ale to nie je jediná vec ktorú robí. On uzatvára aj stávky, čo mu narobilo už aj pár nepriateľov ale za ten zisk to podľa meno stojí. Jeho vlastnosti sú diskrétnosť, priteľskosť, otvorenosť, ulisnosť a iné. Má silný presviečací talent a je dosť falošný. nepohrdne dobrým jedlom. A je skôr prefíkaný ako inteligentný. Jeho obľúbená forma je myš, od ktorej má odvodenú prezývku.  

Kúzelník 6 úrovne- Mimimorf - (Nemagický Min.)

Linka (17-18r)

Kúzelník 5 úrovne- (Mimimorf) - (Magický Min.)

Gabriel (18-19r)

Kúzelník 4 úrovne - (Mimimorf) - (Magický Min.)

Drakius (17-18r)

Kúzelník 4 úrovne- (Megamorf) - (Magický M.)

Brax (15-16r)

Kúzelník 4 úrovne- (Mimimorf) - (Nemagický Min.)

Veronika (17-18r)

Kúzelník 2 úrovne - (Medius) - (Magický Med.)

 

Elementálny (11)

 Mirunar ("Pavúk") (19-20r)

Popis charakteru - Je 188cm vysoký statný muž. Nosí na krátko osrihané čierne vlasy a upravovanú briadku. na čele má vytetovaného čierneho pavúka, podľa ktorého má aj prezývku. Má peknú tvár a prenikavé zelené oči z hnedými fliačkami. Na krku a pravej ruke má vytetovanú čiernu pavučinu. Nosí čierne rúcho z modrým okrajom a kapucňou, ktorú má často spustenú do čela. Pavúky sú znakom jeho náboženstva, no skoro nik nevie akého a podľa očitých svedkýň má na tele omnoho viac tetovaní. Má monotónny kľudný hlas a vyrovnanú povahu. Jer pracovitý, snaživý, spoľahlivý a inteligentný. Má mnoho spojencou a u báb je jeho meno tak isto veľmi známe. Pravdepodobne patrí do spolku Dark bringers.

Kúzelník 8 úrovne- Učenec pary - (Učiteľ ľadovej pary)

 

Senpers (17-18r)

Popis charakteru - Je 176cm vysoký šľachovitý, svalnatý temný elf. Nosí po plecia siahajúce, strieborné vlasy. Má veľmi peknú snedú tvár. Jeho levandulové oči upútajú každého. Nosí pieskové rúcho z bielym okrajom. Na nohách má pohodlné topánky z elfskej kože. Okolo krku má obruč ktorá ho obmedzuje. Ak jediný zástupca svojej rasy je neustále strážený. Nikdy netreba zabúdať na to, že pokiaľ sa mu stanete nepohodlný, zabije vás bez mihnutia oka. Na škole je úplne dobrovoľne a pohybuje sa tam viacmenej bez zákazov. Je krutý, vypočítavý, veľmi inteligentný ale praktický.

Kúzelník 8 úrovne- Učenec piesku - (Učiteľ ľadového piesku)

 

Lux (18-19r)

Popis charakteru - Je 182cm vysoký šľachovitý poločlovek. Jeho neľudská stránka pochádza z démona. Nik nevie ako k nej prišiel a on to odmieta prezradiť. Má na polke hlavy dlhé čierne, rovné vlasy siahajúce po lecia. Na pravej polke hlavy má jeden veľký zahnutý roh vyrastajúci z čela a v zadu jeden malý hrubý roh. Pol tváre má veľmi peknú má tmavé oko a príťažlivé pery. nos a bradu má ľudské. Na pravej časti tváre má čiernu šupinatú kožu v dominacii z ohnivo červeným okom z podlhovastou zorničnou. V pravej polke úst vidieť žlté špicaté zuby. Nosí čierne rúcho z bielym okrajom. Pravú ruku má pokrytú čiernymi šupinami a má na nej len 3 prsty, ktoré sú po prvom článku zakončené veľkými drápmi. na nohách nosí čierne kožené topánky, no všetci vedia, že pravá noha patrí tiež démonovi. Má potrebu ovládať iných. Je pyšny a narcistický. Je ale veľmi mocný, keďže má okrem svojej mágie aj mágiu démona. Skoro každý sa ho bojí, no pokiľ mu ide o spoločnú vec je to dobrý spojenec. Je praktický a prudko inteligentný. Má problémy z autoritou, preto sa mu venuje jedine Dariel, ktorý ho dokáže patrične skrotiť. Tak isto pravdepodobne patrí do spolku Dark bringers.

Kúzelník 7 úrovne  - Učenec krištáľu - (Učiteľ temného krištáľu)

 

Noxvell (18-19r)

Popis charakteru - Je 178cm vysoká šľachovitá, pekne tvarovaná žena snedej pleti. Má po pleca siahajúce do copíkov spletené vlasy farby špinavého blondu. Jej pekná snedá pokožka sa dokonale hodí ku jej hnedým očiam a jej krása je doplnená plnými perami. Nosí pieskové rúcho z červeným okrajom. Je priateľská ale nie príliš dôverčivá. Je inteligentná, veselá, zásadová a neustupujúca. Pre jej snedú pleť je okolo nej  veľa tajomstiev a otázok.  

Kúzelník 7 úrovne- Učenec piesku - (Učiteľ ohnivého piesku)

 

Mínia (18-19r)

Popis charakteru -  Je 173cm vysoká pekne tvarovaná žena. Má po plecia siahajúce čierne husto kučeravé vlasy. Má hnedé oči a ako jedna z mála nosieva zelené očné tiene. Má tvár príjemnú na pohľad a v ušiach dva veľké kruhy z tenkého striebra. Nosí biele rúcho z čiernym okrajom opásané čiernou stuhou na ktorom má vysoký golier zakrývajúci celý krk. Trpí chorobou pri ktorej akoby vyschýňala koža. Preto nosí čierne rukavice a vysoké čierne topánky. Našťasti jej táto choroba nezasiahla jej poľadnú a sympatickú tvár. Naopak na pravej nohe si vybrala svoju daň, preto pri chôdzi výrazne kríva. Nie je príliš obľúbená ,pretože má dosť nepríjemný čierny humor, ktorým sa snaží od seba odpudiť ľudí. Býva často nervózna a nevrlá. Je však veľmi inteligentná, snaživá a dá sa na ňu spoľahnúť.

Kúzelník 6 úrovne- Učenec pary - (Učiteľ rezavej pary)

 

Rampagon (17-18r)

Popis charakteru - Je 180cm vysoký chudší muž. Nosí krátke rovné hnedé vlasy a praviddelne sa holí. Má modré oči na nich okuliare a výraznú jamku na brade. Je pohľadný a na prvý pohľad inteligentný. Nosí krémové rúcho z ružovým okrajom. Na nohách nosieva krátke kožené topánky. Je to príjemný a elegantný spoločník. Trávi veľa času v knižnici ,ale má aj hodne kamarátov, ktorým venuje značnú dávku svojho času. Je priateľský, otvorený, má príjemný humor a rád vtipkuje.

Kúzelník 5 úrovne- Učenec pary - (Učiteľ svetlého krištáľu)

Michal (15-16r)

Kúzelník 4 úrovne- (Učenec piesku) - (Učiteľ ľadového piesku)

Angelika (16-17r)

Kúzelník 4 úrovne- (Učenec pary) - (Učiteľ rezavej pary)

Nika (16-17r)

Kúzelník 3 úrovne- (Učenec piesku) - (Učiteľ ľadového piesku)

Laura (16-17r)

Kúzelník 3 úrovne- (Učenec pary) - (Učiteľ ľadovej pary)

Silver eye (16-17r)

Kúzelník 2 úrovne- (Učenec pary) - (Učiteľ ľadovej pary)


Ohnivý (10)

Brunto (19-20r)

Popis charakteru - Je 178cm vysoký, šľachovitý chalan, ktorého pravú stranu tváre a pravé plece hyzdí jazva po spálenine. Nosí na krátko ostrihané čierne vlasy a potrpí si na to aby bol na hladko oholený. Má tmavohnedé nevraživé oči, ktoré sa na každého pozerajú z podozrením. Nosí červené rúcho z žltým lemom. Má veľmi nepríjemný bodavý humor. Nikomu neveri a je pravidelne podráždený, čo moc kamarátov nezískalo. Svojím správaním sa snaží od seba odohnať každého, aby ostal sám a utápal sa vo svojej sebaľútosti. Jedna vec v čom je ale naozaj dobrý je kúzlenie a taktika. Nik ho nedokáže poraziť v šachu ani iných strategických hrách.

Kúzelník 8 úrovne - Ohnivý ničiteľ - (Drakodych) 


Brutus (19-20r)

Popis charakteru - Je 197cm vysoký robusný barbar. Nosí nahladko oholenú tvár aj hlavu. Má veľmi zvláštne oči. Sú modrej farby no z nejakej príčiny sú v nich miestami hnedé fľaky, ktoré ich robia na prvý pohľad fialovími. Sú tak isto zvláštne aj tým, že keď sa na vás Brutus pozerá máte pocit, že vám číta myšlienky. Nosí červený plášť z lesklým čiernym lemom. Na jeho veľkých rukách nosí čierne kožené rukavice. Na nohách nosí čierne, vysoké kožené topánky. Je to veľmi disciplinovaný muž, ktorý ovláda na dosť vysokej úrovni ľudskú psychológiu. Má príjemný hlas, otvorené vystupovanie a je na ňom vidieť že je absolútne kľudný. Na barbara je až príliš inteligentný a na ľudí vplýva tak, že si myslia, že má o dos´t viacej rokov ako v skutočnosti má. Ako jeden z mála vie komunikovať a spolupracovať s Bruntom a pri ich spojení vzniká dokonalé spojenie taktiky a sily.  

Kúzelník 8 úrovne - Ohnivý kombinovateľ - (Magmatovec)

 

Sisey ("Mačička") (17-18r)

Popis charakteru - Je 170cm vysoká šľachovitá, pekne tvarovaná skargica. Patrí medzi jednu z mála, ktorá je polohumanoidného pôvodu. Je veľmi pekná a charizmatická. Má ohnivo čevené, jemne vlniace sa, po plecia siahajúce vlasy. Má jemne špicaté uši, mačacie zelené oči, úzke krvavo červené pery a v ústach má dva výraznejšie, väčšie očné zuby. Má lepší čuch ako bežný ľudia a tak isto aj sluch a chuť. Na rukách a nohách má zastrkovacie drápy. Nosí červené rúcho prepásané červenou stuhou, pod ktorým nosí červené korzetové oblečenie a priliehavé kožené nohavice. Na nohách máva vysoké kožené čižmy z vysokým podpetkom. Je hravej, veselej povahy povahy. rada sa zabáva a nerada učí. No napriek jej nechuti a minimálnemu času na prípravu dosahuje naozaj dobré výsledky. Je skôr prefíkaná ako inteligentná. Zo zlých vlastností dominuje vsťahovačnosť, rýchla zmena nálad, falošnosť a vypočítavosť. Má však jednu vec pre ktorú je naozaj obľúbená. Aj na svoj vek zbožňuje sex.

Kúzelník 5 úrovne - Ohnivý morfovač - (Ohnivý privolávač)

 

Lokarion (18-19r)

Kúzelník 5 úrovne - (Ohnivý ničiteľ) - (Ohnivý živel)

Astra (17-18r)

Kúzelník 4 úrovne - (Ohnivý kombinovateľ) - (Temný ohnivec)

Kolonal (18-19r)

Kúzelník 4 úrovne - (Ohnivý morfovač) - (Ohnivý privolávač)

Klaudius (15-16r)

Kúzelník 3 úrovne - (Ohnivý kombinovateľ) - (Temný ohnivec)

 

Oharia (15-16r)

Kúzelník 3 úrovne - (Ohnivý morfovač) - (Pekelik)

Fironik (17-18r)

Kúzelník 2 úrovne - (Ohnivý kombinovateľ) - (Magmatovec)

Dolinius (16-17r)

Kúzelník 2 úrovne - (Ohnivý morfovač) - (Pekelik)

 

Vodný (13)

 

Marimaru (45-46r)

Popis charakteru - je 175cm vysoký. Jeho pohľadnú tvár zvýrazňuje orlí nos a modré oči. Na jeho tenkých perách je vždy úsmev. Má zľahka prešedivelé strnisko a dlhé vlasy, ktoré sú často ozdobené farebnými gorálkami. Nenosí mágske rúcho ale krátke biele kimono a biele plachtové nohavice. Cez plecia má prehodený ružoví plášť z bielo-červenými kvietkami. Na nohách má  sandálky z vysokou podrážkou. Na hlave má klasický rákosový klobúk v tvare plytkého taniera. Na pravej strane má pripásanú čutoru (sake) a na druhej dve daikatany. Je popravde záhadou aký je a na akej úrovni sú jeho schopnosti, no podľa toho, že ho Orik Furimaru  oslovuje sensey  sa usudzuje, že je na vysokej možno až mágskej úrovni. Podľa správania je to však dosť lenivec, je dosť nespoločenský a jeho komunikácia pozostáva len so strohých viet. (tento popis sa časom zmení)    

Kúzelník/mág ? úrovne - ? - (?)

 

Aqatus (19-20r)

Popis charakteru - je 166 cm vysoký šľachovitý elf. Má dlhé rovné blond vlasy siahajúce po plecia. Na jeho na elfa veľmi málo pohľadnej tvári lagúnovomodré oči, ale ostatok nestojí za zmienku. Nosí bledomodré rúcho prepásané tmavomodrou stuhou. Je kľudný,vyrovnaný, inteligentný až nepríjemne priamy a puntičkársky. Často opravuje ľudí, čo sa pomýlili. No ak dojde ku konfliktu vždy sa najprv snaží situáciu zvládnuť pomocou inteligencie a rozhovoru. Svoju mágiu využíva len na obranu a spacifikovanie, nemá žiadne útočné kúzlo. Neznesie neinteligentných alebo málo inteligentných ľudí. Často si ho vyberajú ľudia ako spolupracovníka, pretože má veľmi dobré kritické myslenie. 

Kúzelník 9 úrovne - Pacifista - (Bublináč)

 

Lideron ("Sloní chobot")(18-19r)

Popis charakteru - Je 185 cm vysoký, vyšportovaný barbar, ktorý dbá na svoj zovňajšok. Nosí na krátko ostrihané vlasy a vkusnú do prúžka oholenú briadku. Má charizmatický úsmev, plný žiarivo bielych zubov a na barbara je naozaj veľmi pekný. Má modré, nevýrazné oči a v pravom uchu náušnicu. Na krku nosí hrubú zlatú retiazku a na každom prste jeden zlatý prsteň. Nosí tmavomodré rúcho z bledomodrým okrajom prepásané tmavomodrou stuhou. Má ho ale otvorené tak aby bolo vidieť jeho vyšportovanú hruď z jemných ochlpením. Na nohách nosí priliehavé čierne nohavice ktoré zvýrazňujú jeho "sloní chobot" podľa ktorého má aj prezývku, ktorá sa ale nepoužíva v jeho spoločnosti. Nosí pohodlné kožené topánky. Je elegantný a má vybraný vkus. Pochádza z aristokratickej rodiny, takže mu práca nič nehovorí. Nemá rád keď mu niekto niečo prikazuje a väčšinou to ani nesplní. V škole dosahuje dobré výsledky, lebo je to súčasť jeho imagu, ale každú vec ktorú nepovažuje za potrebnú sa snaží odignorovať. Nie je príliš inteligentný vie však premýšľať logicky a prakticky. Je pomerne výbušný no vždy sa zmôže iba na vyhrážky a urážky a na nič iné. Úplne ho vystihuje namyslenosť a z veľkej časti povrchnosť a falošnosť.  Je najčastejším spoločníkom Sisay.

Kúzelník 8 úrovne - Vodný mórfovač - (Klonovač)

 

Aquinius (18-19r)

Popis charakteru - Je 176cm vysoký chudší muž. Nie je príliš výrazný. Má hnedé krátke vlasy. Pomerne málo sa holí. Má svetlomodré oči, ktoré nie sú ale nijako výrazné. Nosí tmavomodré rúcho lemované bledomodrými pásikmi. Je mu trochu dlhžie takže ho vláči po zemi keď sa pohybuje jeho šuchravou chôdzou. Na svoju mágiu je naozaj nadaný, no funguje iba na úsporný režim. Jeho krédo je nikdy nič navyše a ku všetkému sa stavia z rozmyslom. Je to salámista nič ho netrápi a nič ho nevyvedie z miery. Väčšinou iba leží vo svojej izbe alebo si kreslí. Keď sa ho spýtali prečo nešiel skôr na tvorivú mágiu, tak povedal, že potrebuje aby za neho robil niekto iný a dostatočne dôverihodný (čiže on). Nikomu neverí a moc toho nenarozpráva. Nie je ale sporu o jeho vysokej inteligencii a je jediný kto dokáže konkurovať Bruntovi v strategickom myslení. 

Kúzelník 7 úrovne- Vodný mórfovač - (Klonovač)

 

Vlnka (18-19r)

Popis charakteru - Je 170 cm vysoká pekne tvarovaná žena. Nosí po plecia dlhé blond vlasy ktoré majú jemné vlnky. Má príjemný úsmev, jemné pery, malý nos, prenikavo modré oči a jaj tvár zdobí častý rumenec. Nosí bledomodré rúcho obtočené pevne okolo tela tak aby bolo zakryté všetko, čo by mohlo prilákať nápadníkov. Je hamblivá, úprimná, nedôverčivá ale kamarátska. Je taká tichá voda, ktorá nieje nejak veľmi obľúbená a v ničom nevyniká. Každý mesiac na 5-7 dní chýba v škole kvôli svojmu problematickému ženskému cyklu. 

Kúzelník 7 úrovne- Pacifista - (Iluzonista)

 

Bišonia (17-18r)

Popis charakteru -  Je 182 cm vysoká štíhla, pekne tvarovaná žena. Má čierne havranie, husté, rovne po kolená siahajúce vlasy. Nosí ich väčšinou rozpustené alebo v jednom veľkom cope. Jej tvár ovplýva chladnou ktásou. Na je mramorovej pokožke vyznejú kontrastne jej úzke krvavo červené pery a tmavomodré oči. Má dlhé čierne, zatočené mihalnice a malý nos. Nosí bledomodré rúcho z tmavomodrým okrajom. Na nohách nosí čierne topánky na vysokom opetku. Je to uzavretá, tichá, city neprejavujúca, priama, empatická, kľudná a vyrovnaná osoba. Okolo Bišonie je veľa tajomstiev pohybuje sa pravidelne, potichu a keďže má rúcho až po zem a topánky na opetku, vyzerá to ako by sa namiesto chodenia vznášala. Jej vzhľad až príliš pripomína upíra. Tým však nie je. Ďalšie podozrenie je, že je bosorka a napomáha tomu aj fakt, že za ňou chodia všetky baby počas meštruačného cyklu. Vyzná sa v bylinkách a od malička bola vyučená za babicu. To rozohnáva aspoň trochu pochybnosti no stále tam ostáva ešte pár podozrení...

Kúzelník 6 úrovne - Pacifista - (Iluzonista)

 

Minimus (17-18r)

Popis charakteru - Je 154cm vysoký chudý človek. Má na krátko ostrihané čierne vlasy. Nezarastá, ale stále vraví o tom, že si nechá dva tenké fúziky pod nosom. Má bledomodré oči zakryté okuliarmi. Pomerne pohľadnú tvár bez výrazných znakov. Nosí šedé rúcho z bledomodrým lemom. Ako jeden z mála vodných mágov je silno popudivý a veľa vecí rieši agresinou formou mágie. Ku ďalším jeho vlastnostiam patrí  vzťahovačnosť, dôslednosť, nadradenosť. Rád si robí posmešky z iných no ako náhle niekto spomenie jeho výšku  začne prskať kyselinu. nik nevie tak dobre zazerať ako on. A ak by sa niekto spýtal aký pohyb ho vystihuje tak by to bolo jednoznačne napravovanie padajúcich okuliarou. Je inteligentný a praktický. ku kamarátom je ale dobrí a dokáže aj dosť pomôcť.

Kúzelník 6 úrovne - Vodný kombinovateľ - (Kyseliňan)

 

Dau (18-19r)

Popis charakteru - 178cm vysoký človek. Má krátke hnedé vlasy. Nie je ničím výmimočný. Nosí bledomodré rúcho s tmavomodrím okrajom. Nie je nejak príliš pekný ani inteligentný. V podstate je vo všetkom priemerný až na štúdium. V ňom je o dosť pomalší ako iný a všetko mu trvá dosť dlho. Na všetko má čas a svoje tempo. Je kľudný, vyrovnaný a stály.  Z nikým sa nerozpráva. Jediná komunikácia, ktorá je s ním možná je systém áno nie. Veľa ľudí má pochybnosti, že vie vôbec rozprávať. Je to iba jeden muž v dave.    

Kúzelník 6 úrovne - Pacifista - (Iluzonista)

 

Krasia (17-18r)

Popis charakteru - Je 176 cm vysoká slabo tvarovaná žena. Na nej sa priam príroda vybúrila. Má ohnivo červené vlasy ktoré sa na jednej strane točia a na druhej sú rovné a siahajú jej takmer po plecia. Na jej bledej tvári si môžete všimnúť záplavu pieh a najmä jej oči. Jedno modré a druhé zelené. Nosí modré rúcho s pod ktorého jej trčia hnedé kožené topánky. Nie je pekná no svojou zvláštnosťou priťahuje nemalú pozornosť. Venuje sa všetkému rovnomerne takže ľudia ani riadne nevedia kde ju hľadať. Nepustí si moc ľudí k telu ale nie je ani nepríjemná, len skrátka neprejavuje moc city. Je učenlivá, kľudná, stála, priama ale namá rada vtipy a je aj dosť urážlivá ja keď to nedáva najavo, len skrátka odíde.

Kúzelník 6 úrovne- Pacifista - (Iluzonista)

 

 

Bilonok ("Blaťák") (19-20r)

Popis charakteru - Je 120cm vysoký obézny trpaslík. Je jediný zástupca svojho druhu na škole a zatiaľ si hanbu nerobí. Nosí čierne vlasy spletené do copov, veľkú čiernu bradu ktorá mu prekrýva jeho guľaté brucho. Matka príroda mu dala do vienka aj veľký trpasličí nos. Nosí tmavomodré rúcho, ktoré za sebou ťahá. Abnormále sa potí a v kombinácii z jeho obezitou vyzerá ako pohyblivá kopa blata aj z patričnou vôňou. Podľa toho dostal svoju prezývku "Blaťák" Tí, ktorý mali záujem o to spoznať Bilonoka. Zistili, že je to dobrosrdečný, kľudný, inteligentný, priateľský a trochu uhundraný trpaslík. Dá sa na neho spoľahnúť aj keď si nedáva príliš načas.   

Kúzelník 5 úrovne - Vodný kombinovateľ - (Blátivec)

 

Liminon ("Slinťák") (19-20r)

Popis charakteru - Je až chodobne chudý 160 cm vysoký chlap. Má krátke hnedé vlasy, ktoré stoja na všetky strany. Má výrazný predkus takže pri rozprávaní prská a podľa toho dostal prezívku "Slinťák". To ale akoby nestačilo tak má na tvári ešte stále vyrážky a celkovému efektu dodáva absolutne dokonalé doplnenie obrovský nos z ktorého večne visí kvapka sopľa. Má vajcovitú podlhovastú tvár takže sa často nevyhne posmechu. Nosí bledomodré rúcho, ktoré ešte viac zvýrazňuje jeho kostliveckú postavu. Je to spoľahlivý, schopný, pracovitý a dôsledný študent. Je kľudný no občas sa poridne rozohní a vtedy nik v miestnosti neostane suchý. Je to šprt takže na kamarátov, keby nejakých mal nemá moc času, ale teší sa na magickú knižnicu aj keď jeho kúzla mu ešte nedovoľujú vstúpiť a neohroziť sa.    

Kúzelník 5 úrovne- Pacifista - (Bublináč)

 

Silveris (18-19r)

Popis charakteru -  Je 178 cm vysoký, šlachovitý skarg z dobre vyrisovaným svalstvom. Má po uši siahajúce bledomodré, rovné vlasy. Má klasické skargské rysy. Špicaté uši, na nohách a rukách zasúvacie drápy, výrazné tesáky z hornej strany. Ostatné zuby si zapílil do špica takže sa živý len mäsom. Má bledomodré oči a bielu pleť, ktorá keď sa namočí má strieborný odlesk. Má lepší čuch ako bežný ľudia a tak isto aj sluch a chuť. Na skarga je pomerne príťažlivý a charizmatický, teda pre tých oktorý nepodľahnú jeho úsmevu. Nosí lagúnovo modré rúcho a na nohách sandále. Kto dokáže prekonať predsudky zistí, že v silverisovi je možné nájsť hodnotného spojenvca. Je presný, ustálený, vtipný (aj keď jeho vtipom často nerozumejú) priateľský na druhú stranu je dosť tajnostkársky a bonzácky. 

Kúzelník 5 úrovne -Vodný mórfovač -  (Pán morí)

 

Ambrózia (17-18r)

Kúzelník 5 úrovne- (Vodný mórfovač) - (Klonovač)

Solitudo (16-17r)

Kúzelník 4 úrovne-(Vodný mórfovač) -  (Pán morí)


Ľadový (7)

Coldheard (19-20r)

Popis charakteru - Je to jeden s tých čo si vybrali svoje zameranie podľa svojho srdca. Coldheard je 180 cm vysoký na krátko ostrihaný striebrovlasý chalan. Z na pohľad príťažlivou tvárou, ktorej dominujú chladné modré oči. Nosieva modrobiele rúcho z emblémom modrého srdca, ktoré je od stredu popukané. Je to emblém ľadových sŕdc, čo je gang a Coldheard je jeho zakladateľ a terajší vedúci. Má až mrazivo kľudný charakter. nikdy sa nerozčuľuje a povráva sa, že nemá ani židne city. Tích čo sa mu postavia do cesty bez mihnutia oka zabije. Častejšie na to ale používa svojich poskokov. Má už niekoľko napomenutí od Dariela, no stále sa mu darí uniknúť bez priameho obvinenia.  Je dobré si dať pozor na jeho smrteľne vysokú inteligenciu.

Kúzelník 9 úrovne - Ľadový ničiteľ - (Ľadový vrah)

Icewind (18-19r)

Popis charakteru - Je to 198cm barbar, ktorý si dáva záležať na svojej vizáži. Dobre udržovaná na pohľad neatraktívna tvár je zdobená drobným štýlovo zastrihnutým, striebristým strniskom. Nemá výrazné oči ani nič na tvári. Vlasy má ostrihané na krátko, ale pokiaľ ich má sú striebornej farby. Často namiesto modrobieleho rúcha nosí koženú vestu a gate. Na to, že patrí do ľadovej mágie je pomerne výbušný. A keďže je statnej postavy veľa vecí rieši silou. Je vytrvalý a bojuje za to v čo verí. Verí, že jeho budúcnosť je v ľadových srdciach ako ochranka Coldhearda. Je jeden s tých menej inteligentných.

Kúzelník 8 úrovne - Ľadový morfovač - (Ľadový titán)

Frosťa (18-19r)

Popis charakteru - Táto naozaj príťažlivá mladá slečna zlomila srdce už nejednému mladíkovi. Na človeka je  taká krásna, že si mnohý myslia, že má elfskú krv. Je 165cm vysoká, športovej postavy. Nosí po plecia zastrihnuté blond/ až biele vlasy na ktorých si dá záležať. Jej tvár ako dva drahokami zdobia krásne modré očí a v kontraste z bledou tvárou krvavo červené pery.  Nosí modrobiele rúcho no máva ho často rozopnuté a pod ním má oblečenie, ktoré ju na správnych miestach odhaľuje. Preto nie je u učiteliek obľúbená a Dariel ju často napomína aby prestala s flirtovaním. Je veľmi inteligentná a vypočítavá. Od mala bola rozmazľovaná, preto nemá rada keď jej niekto nie je povôly. Je vsťahovačná a často sa uráža + je veľmi nepekným spôsobom žiarlivá. Tak isto je členkou ľadových srdcí a má pozíciu zástupkine vedúceho. 

Kúzelník 7 úrovne- Ľadový ničiteľ - (Ľadový živel)

 

Qulitus (17-18r)

Kúzelník 5 úrovne- Ľadový morfovač - (Ľadový titán)

Linonis (16-17r)

Kúzelník 5 úrovne - (Ľadotvorca) - (Ľadový vojak)

Selentia (15-16r)

Kúzelník 4 úrovne- (Ľadotvorca) - (Ľadový vojak)

Selesna (16-17r)

Kúzelník 3 úrovne- (Ľadotvorca) - (Ľadový staviteľ)

 

Vzdušný (4)

Chichorina ("Čika")(17-18r)

Popis charakteru - Je to 175 cm vysoká veľmi pekne tvarovaná poloelfka. Má dlhé, biele až strieborné, rovné po zadok siahajúce vlasy, ktoré si usmerňuje pomocou tenkej modrej čelenky. Jej biela tvár je zdobená znamienkom krásy, a jamkami v lícach. Má bledo modré oči v ktorých sú vzorky. Ďalšia vec ktorá zaujme sú jej slabočervené úzke pery na ktorých je neustále usadený príjemný úsmev. Jej krása je porovnateľná z najkrajšou študentkou. Nosí biele rúcho previazané modrou šatkou. Na nohách najčastešie nosieva biele kožušinové topánky. Je to veľmi príjemná a priateľská osôbka, je veľmi hamblivá, najmä čo sa chalanov týka a pokiaľ niečo nezvláda volí radšej útek. Takže ak ju stretnete na chodbe a na jej tvári vidieť záplavu rumenca, tak to iba utiekla ďalšiemu nápadníkovi. Je pomerne dosť inteligentná a praktická. Ku kamarátkam je milá, otvorená a nápomocná. Pokiaľ sa dobre zabáva je nespútaná a divoká. Často je ju ťažké udržať na jednom mieste. Všetko potrebné si rýchlo odbaví a ide si svojou cestou.  Na škole má brata Winda.

Kúzelník 8 úrovne - Vzdušný pacifista - (Odpudzovač)

 

Wind (18-19r)

Popis charakteru -Je 185 cm vysoký šľachovitý poloelf. Má dlhé, biele, rovné pod lopatky siahajúce vlasy. Do tváre je veľmi bledý a skoro stále zamračený. Nosí biele rúcho z občasnými tenkými modrími  prúžkami, na ktorom má vysoký golier, takže z jeho tváre vidno väčšinou len blemomodré až biele oči a malý nos. Na čele nosieva tenkú zlatú korunu z rodovým emblémom. V kráse sa zaraduje do 1. pätky chalanov. Je hĺbavý veľmi inteligentný, tichý a málo spoločenský. Oproti jeho sestre Chichorine je veľmi málo obľúbený. Na druhú stranu je presný, dôsledný a vytrvalí. Čo ho robí perfektným parťákom na misie. Trávy veľa času v magickej knižnici a má značnú zásobu informácii. 

Kúzelník 8 úrovne- Vzdušný bojovník - (Vzdušný rezač)

Moxus (16-17r)

Popis charakteru - Je 190 cm vysoký robusný človek. Nosí na ježka ostrihané čierne vlasy a bujné mužské strnisko. Má výrazný nos a modré vpadnuté oči. Na sebe má šedú róbu z veľkou kapucňou, ktorú nosí skoro stále prehodenú cez hlavu. Je škaredý. Na nohách nosieva vysoké kožené topánky enormných rozmerov. Je tichý, kľudný a ustálený. Z ľuďmi moc nekomunikuje. Je to samotár, ktorý rád sedáva pri dobrej knihe a nechce byť rušený. Nikto o ňom moc nevie a preto je zahalený do tajomstiev.  

Kúzelník 7 úrovne- Vzdušný bojovník - (Portovač)

Lenka (15-16r)

Kúzelník 4 úrovne - Vzdušný bojovník - (Vzdušný rezač)

 

Zemný (11)

Meu (19-20r)

Popis charakteru -  Je veľmi zvláštny. Ako 12 ročného ho zaklial pocestný mág do podoby trola, za to že sa mu posmieval. Meria 262 cm a je to troll :) nebudem strácať čas opisom ský je, je skrátka škaredý. Nosí tmavohnedé rúcho enormných rozmerov z veľkou kapucou. Povahovo je ale úplne iný ako by bol trol. Nie je popudlivý a na jeho rasu mu to naozaj dobre páli. Ale oproti bežným ľuďom je tak priemerne inteligentný. Na druhú stranu je naozaj snaživý a aj keď mu trvá niečo sa naučiť 4x dlhšie predbehol mnohých svojich kolegov. Má rád spoločnoť a aj napriek jeho jednoduchej slovnej zásobe si svojou priateľskou povahou si získal už nejedného kamaráta. Je ochranársky typ a aj napriek tomu, čo je vyhľadáva spoločnosť pekných žien a skladá im pomalé a jednoduché komplimenty.  

Kúzelník 8 úrovne  - Kamenný morfovač - (Kamenný golém)

Mulana (18-19r)

Popis charakteru -  je 196cm vysoká robusná, svalnatá barbarka z obrovskýmprednosťami, ktorú si je možné ľahko si pomýliť z drevorubačom na prechádzke. Nosí do copou zaplietané hnedé po plecia siahjúce vlasy. Do tváre s podobá skôr na chlapa. Má veľké obočie, hnedé oči a pomerne veľký nos. Nosí tmavohnedé rúcho z čiernym okrajom previazané veľkým kusom čiernej látky. Mulana je popudlivá, nie moc inteligentná no snaživá. Nemá trpezlivosť a nebyť Malfegora o mágii by mohla len snívať. Aj keď dostala do vienka veľký talent na mágiu. Je priama, otvorená, vtipná (teda aspoň podľa nej) a spoľahlivá. Má hlboký hlas a slovník dlaždiča. Od mlada pracovala ako drevorubač a to jej trocha ja ostalo.

Kúzelník 7 úrovne - Zemný kombinovateľ - (Magnetovec)

Sisal (17-18r)

Kúzelník 5 úrovne - (Kameňotvorca) - (Kamenný vojak)

Hruda (16-17r)

Kúzelník 5 úrovne - (Kamenný morfovač) - (Kamenný golém)

Boo (18-19r)

Kúzelník 5 úrovne - (Kamenný morfovač) - (Kamenný golém)

Zolius (19-20r)

Kúzelník 4 úrovne - (Zemný kombinovateľ) - (Drevivec)

Longline (15-16r)

Kúzelník 3 úrovne - (Kameňotvorca) - (Kamnenný staviteľ)

Goldo (15-16r)

Kúzelník 3 úrovne - (Kamenný morfovač) - (Kamenný privolávač)

Baziley (15-16r)

Kúzelník 2 úrovne - (Zemný kombinovateľ) - (Magnetovec)

Aspervil (16-17r)

Kúzelník 2 úrovne - (Kameňotvorca) - (Kamnenný staviteľ)

Zirana (15-16r)

Kúzelník 2 úrovne - (Zemný kombinovateľ) - (Magnetovec)

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.