Choď na obsah Choď na menu
 


Vysvetlivky ku mape

(tieto vysvetlivky budú rozširované podľa toho ako ich moc prebádate.)

1 - Strážna veža

Strážna veža je to najvyššia časť hradu. S tohoto miesta je možné za slnečného počasia vidieť celý obrovský hradný komplex. Do hradu nevedie cesta a šikmé skaly, ktoré sú všade okolo hradu sa nedajú zošplhať. Okrem toho sú chránené drakmi. 

Veža je kruhovitá a jej polomer sa môže rovnať rodinnému domu. Má niekoľko metrov hrubé múry na ktorých sú magické ochranné runy. má10 poschodí. pričom prvé poschodie sa nachádza zarovno okolitých skál (napája sa na učebne a je prístupné všetkým) a posledné má takmer stálu snehovú čiapočku. Stredom každého poschodia prechádzajú masívne točité schody obohnané v tesnej blízkosti múrom, takže to vyzerá akoby v celej veži boli len schody. Tie vedú až na najvchnejšie poschodie kde sú zo všetkých strán okná. Veža slúži na obranu počas Bojov. Počas normálnych dní slúžia ako hvezdáreň, preto sa tu nachádza masívny teleskop. Kužeľovitá strecha zo zrezaným vrcholom sa dá otvoriť.       

2 - Ubytovne

Ubytovne sú masívne priestory v ktorých je možné ubytovať 1000ce ľudí. Osobitné priestory tu majú aj učitelia a personál hradu. Každý má niekoľko miestností k dispozícii pre ich pohodlie. Súčasťou ubytovní je aj jedáleň.

3 - Jaskyňa vekov (odporúčaný level 5+)

spleť jaskýň začínajúca veľkou jaskyňou podľa ktorej dostalo toto miesto názov. často sa tu zdržujú najmä tí, čo ovládajú temnú mágiu. Pretože početné jaskyne poskytujú súkromie na ich rituály. Zvláštnosťou je aj to, že sú jaskyne zakončené katakombami.

Katakomby (odporúčaný level 5+)

Spleť chodieb v ktorých je okrem iného aj veľa hrobiek. Kedysi to tu slúžilo ako veznica pre zajatcov, takže je tu obrovská zásoba kostier. Dokonca je tu aj priestor v ktorom je permanentný ľad a v ľadových kryhách sú zmrznuté rôzne jedince. Je to teda aj sklad pre Nekromantov.

4 - Učebne

Okrem jednotlivých miestností v ktorých prebiehajú rôzne druhy výučby je tu aj obrovská spoločná miestnosť slúžiaca ako študovňa. Súčasťou tejto miestnosti je aj rozsiahla knižnica základných znalostí.Tak isto tu nájdete aj stretávaciu miestnosť. V spodných častiach sú miestnosti z magickou ochranou, v ktorej prebiehajú súboje čarodejov. Vždy musí byť prítomný učiteľ alebo jeho zástupca. Sú 3. Aréna 15x15m. Veľká aréna 30x30m a bojová hala 50x 120m.

Parkové námestie

Medzi učebňami a magickou knižnicou sa nachádza parkové námestie z veľkým stredovým altánkom. Je to príjemné miesto poprepletané chodníkmi. Nachádza sa tu riedky lesík, jazierko na ktorom bývajú labute, kvetinové záhony, čo kvitnú po celý rok a hlavne veľa trávnatej plochy. Nie je to tak úplne normálne miesto bo na námestí je po celý rok neskorá jar. Takže tam je poväčšine slnečno a teplo. Zvláštne je ale to že pokiaľ sa pozrite na námestie z okien študovne alebo magickej knižnice nevidíte v parku nikoho aj keby tam bol. Nájdete tu aj ihriská na rôzne športy a v jazere sa dá bez problémov kúpať.


5 - Magická knižnica (odporúčaný level 5+)

6 - ?

7 - Chodba vekov (odporúčaný level 5+)

8 - Neznáme

9 - Neznáme

10 - Cvičisko zvierat (odporúčaný level 7+)

11 - Tajomná veža

12 - Bažiny smrti (odporúčaný level 15+)

13 - vchod do temného lesa(odporúčaný level 12+)

14 - magický les (odporúčaný level 10+)

15 - Jaskyne múdrych drakov (odporúčaný level 5+mág)

16 - Jaskyne strážnych drakov (odporúčaný level 10+)

17 - dračie hniezda (odporúčaný level 12+)

 


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.