Choď na obsah Choď na menu
 


Hráčske postavy

Tu si píšete vy ja som len čitateľ. Ak by sa našiel niekto ďalší prepošlite mi to mail a ja to trochu upravím.

Balldur (21-22)

Vzhľad: Balldur, budúci nekromancer, je na škole už asi vyše tri roky a za tie tri. Dosahuje výšku niečo vyše dvoch metrov, čo jeho postave dodáva dominanciu, a má tak niečo okolo sto kilogramov váhy, takže je to veľký muž. Jeho telo je v dobrom stave. Svalnaté ruky, zo šermu, ktorému sa niekedy počas uvažovania venuje aj hodiny. Má krásne svetlo-modré oči,  v ktorých sa odzrkadľuje inteligencia nad jeho vek,  ale popri nej je tam veľmi viditeľná nenávisť, zlosť, chlad, nevraživosť, krutosť, nemilosrdnosť, ba až niekedy fanatickosť či brutálnosť. Čisto biele vlasy mu dosahujú skoro po pás. Väčšinu času ich má rozpustené, ale niekedy, ich zopne. Občasne má na brade strnisko,  ale tak najčastejšie býva videný dokonale oholený. Skoro nikdy sa neusmieva a jeho pery tvoria vždy nehybnú, rovnakú líniu. Jeho pohľadná tvár má preto masku pripomínajúcu formu. Má pomerne jednoduché oblečenie. Nosí iba výlučne rúcha. Najčastejšie je ho vidno v jeho čiernom rúchu s kapucňou a širokými rukávmi, so znakom jeho náboženstva, Jashinu vyšitom na hrudi. Na nohách má stále vysoké kožené, pútnické čižmy. V poslednom čase, ako začal viacej šermovať, tak sa mu na ťažkom čiernom opasku, ktorý nosí iba pre túto záležitosť, hompáľa honosný, dvojsečný meč, so širokou čepeľou, s pozlátenou rukoväťou a diamantom v jej konci a pošvou čiernou ako jeho rúcho, no krásne zdobenou starovekými znakmi.

Povaha: Balldurova povaha je veľmi ustálená a viac-menej už nemenná. Stále je to ten typ samotára, tichý a tajomný a uzavretý sám do seba, nejako moc nepotrebujúci iných ľudí, proste človek sebestačný a spokojný sám so sebou. Verí malému počtu ľudí, ktorý tvoria jeho najbližších, tak ako to bolo kedysi a tak to aj ostane, pretože ako Balldurovi vyhovuje iba pár ľudí, aj Balldur vyhovuje iba niektorým. Aj v ťažkých situáciách ostáva pokojný a racionálne premýšľa. Spoločnosť priveľkého počtu ľudí mu vadí. Ideálny počet ľudí pre Balldura sú dvaja. Skoro stále je nevrlý a celkovo sa vyhýba spoločnosti, ktorú nejako nemusí. Vôbec mu nevadí, keď musí byť niekoľko hodín, ba aj dní sám, práveže naopak, mnohokrát radšej zvolí samotu. Pre Balldura je hlavná vec, ako sa vyspí, keďže už od malička trpí silnou, až chronickou nespavosťou a nespí aj niekoľko dní, väčšinou sa to pohybuje okolo týždňa, ale keď sa vyspí vie byť aj príjemný a priateľský. Z malej časti ho ovplyvňuje aj jeho viera Jashin. Verí v smrť ako v najmocnejší element. Bohom je preňho Lord Jashin, ktorému majú jeho bojovníci pravidelne prinášať obete, čomu sa Balldur teraz vôbec nevenuje. Balldur je pomerne dosť inteligentný a vnímavý, na jeho vek možno až moc. Neustále baží po nových vedomostiach a schopnostiach. Netýka sa to len čarodejníckych vecí, vie toho strašne veľa aj čo sa týka bežných vecí, či už je to technika liečenia, lovecké metódy, história, proste sa vyzná, no rovnako dobre pozná aj čarodejnícke veci. Či už je to história, rastliny, alebo zvieratá, takže je aj sebavedomý. Čo sa týka schopností, vie jazdiť na koni, loviť, stopovať a iné. Načo nedá nikdy dopustiť, je jeho hrdosť a česť. Balldur je pánom sám sebe a pokiaľ niečo nechce, nikto ho nebude nútiť a pokiaľ hej, bude bojovať. Nenechá sa komandovať a nikoho nenechá, aby poškvrnil jeho hrdosť, či znevážil jeho česť.

viac o Balldurovi Tu

 

Yrael

  Yrael nie je príliš prívetivá postava. Je vyššieho vzrastu, čo je okolo 190cm. Jeho smutné hnedozelené oči stále ostražito pozorujú svet okolo seba. To si však všimne len pozorný pozorovateľ. Ostatných upútajú hnedé dlhé hnedé vlasy, ktoré mu spadajú do tváre a zakrývajú úplne ľavé oko. Okrem toho zatieňujú výraz na jeho tvári, čo zvyšuje jeho tajomnosť.

Jeho charakter sa meni podla situácie. Niekedy je ústretový inokedy nevrlí až výbušný. treba si dať dobrý pozor pretože si nikdy nemôžete byť istý ako sa zachová.

Chodí zahalený v dlhom hrubom, tmavom plášti s kapucňou, ktorá mu spadá hlboko do tváre. o čo nosí pod ním je záhadou pretože si do svojho súkromia nikoho nepustí. Nezvykne nosiť kúzelnícke rúcho, za čo je považovaný za ešte väčšieho čudáka. Na nohách máva obuté pohodlné kožené topánky, ktoré sú skôr praktické ako reprezentačné.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.