Choď na obsah Choď na menu
 


Osobná stránka Yraela

Úroveň: 2 kúzelník         Charakter: 0                Kondícia:0       Koncentrácia: 0

Zameranie: Ohnivá mágia  2.zameranie: (ohnivý morfovač)    3.zameranie ()

inventár                                              Kúzla                 vysvetlivky

1. (1st) svetelný oheň (ohnivá)

2. (1st)(ohnivá)(1st)(zmiešaná)

3. (1st) (ohnivá), (1st) (zmiešaná) (1st)(protimágia)

4. (2st) (zmiešaná), (1st) (ohnivá), (1st)(zmiešaná), (1st) (antimagia)

5. (2st) (zmiešaná),(1st) (zmiešaná), (1st) (zmiešaná), (1st) (špecializácia)(1st) (mimozameranie)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

koncentrácia

(mravec, 12. 9. 2011 15:33)

koncentrácia - pusti si ľubovoľný program a popri tom si napr čítaj knižku počas toho ako čítaš knižku a pozeráš ten program si nastiedačku zapisuj slová ktoré si prečítal resp ktoré si odpočul. toto aplikuj aspoň na 5pokusoch (3b)

na zlepšenie efektiviti kúzlenia

(mravec, 12. 9. 2011 14:55)

1- zvuk + ľavá ruka - 3dni po sebe sa snaž všetko čo robíš normálne pravou rukou robiť ľavou. v rátane písania. vždy keď si uvedomíš že si použil opačnú ruku ako si mal tak si sprav 1 čiarku na nejaký papier ak máš viac ako 10 čiarok deň sa ti počíta ako neúspešný a treba ho zpakovať.
2- zvuk + pravá ruka (dominantná) ďalší 3 deň si skús poradiť so v všetkým na čo používaš 2 ruky jednoručmo (pozor nesmie ťa to ohroziť a nesmie to ohroziť ani iných, treba si uvážiť čo zvládneš alebo nie. tu platí značenie opačne ak takto úspešne použiješ len jednu ruku (pravú)zaznač si čiarku za 10čiarok máš uznaný jeden deň. ak nie je nutné ho opakovať. a opakované činnosti za rovnakých podmienok sa rovnajú jednej paličke.

je ale dôležité skúšať čo najviac nie straniť sa a tým zvládnuť tieto úlohy. daj si ich aby ťa čo možno nejmenej ohrozili ale pokiaľ začneš 1 trojdeň nejde to prerušiť.

základné na atribúty

(mravec, 12. 9. 2011 14:42)

Charakter 1 - (1b) naštuduj si základné pravidlá slušného správania pri stolovaní, resp etiketu v prípade že o to ovládaš nájdi zo 3 vychytávky ktoré ťa prekvapili (pri splnení oboch je to za 2b)

Koncentrácia 1 - (2b) postupne si vyhraď 3 týždne na to aby si podvečer alebo ráno mal 5-15min čas. 1 týždeň si vyhraď 5 min na to aby si upriamil svoju myseľ na nejaký predmet čo si vytvoríš v mysli (najlepšie jednoduchý ako napr kocka čím viac detajlov tým je to horšie) nájdi si počas 1 týždňa pohodlnú polohu pri ktorej sa ti bude dať takto meditovať (či sede alebo poležiačky nechám na teba)... 2. týždeň si vyhraď 10minút .pozor mysli len na ten predmet na nič iné. 3 týždeň 15 min. veď si záznam o tom ako sa ti darilo myslieť iba na ten jednoduchý predmet (ak si povieš že sa to to darilo aspoň 60% vymedzeného času máš jedno meditovanie za sebou ak to mu ale tak nebude je potrebné pridať ďalší deň aby bolo na každé 7 dní)

Kondícia - 3 dni po sebe sprav ráno, naobed a večer. podľa možností čo najviac klikov, drepov(max50 drepov), brušákov. sprav si zápis a prepošli mi tabuľku (dohromady 9 údajov)

kúzla na 2 stupeň

(mravec, 11. 9. 2011 22:36)

1, ohnivý vír - táto bude viac umelecká- farebne nakresli ako si predstavuješ ohnivý vír podľa možností na veľkosť klasického kancelárskeho papiera. (môžeš k tomu pridať aj niečo vo víre len je potrebné aby obrázok bol prezentovateľný aj verejnosti)
2, ohnivá strela - zisti prečo sa vesi tavia a iné nie. od čoho závisí to pri akej teplote sa tavia a čo sa pri tom deje.

kúzla na prvý stupeň

(mravec, 27. 6. 2011 23:35)

1.svetelný oheň - prvý stupeň má väčšinou informačný charakter takže na spnenie tejto úlohy treba zistiť, čo je horenie, čo sa deje počas horenia, prečo je oheň horúci, Prečo dáva také svetlo ako dáva... a ako na premýšľanie zisti či by sa dal spraviť oheň, ktorý by nepálil.