Choď na obsah Choď na menu
 


Osobná stránka Lorien

Úroveň: 1 kúzelník         Charakter: 0                Kondícia:0       Koncentrácia: 0

Zameranie: Vzdušná mágia  2.zameranie: (Vzdušný kombinovateľ)   3.zameranie ()

 

Inventár                 Kúzla                 vysvetlívky

1. (1st) veterný skok (vzdušná)

2. (1st) (vzdušná)(1st) (zmiešaná)

3. (1st) (vzdušná), (1st) (zmiešaná) (1st)(protimágia)

4. (2st) (zmiešaná), (1st) (vzdušná), (1st)(zmiešaná), (1st) (antimagia)

5. (2st) (zmiešaná),(1st) (zmiešaná), (1st) (zmiešaná), (1st) (špecializácia)(1st) (mimozameranie)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

základné na atribúty

(mravec, 7. 9. 2011 23:21)

Charakter 1 - (1b) naštuduj si základné pravidlá slušného správania pri stolovaní, resp etiketu v prípade že o to ovládaš nájdi zo 3 vychytávky ktoré ťa prekvapili (pri splnení oboch je to za 2b)

Koncentrácia 1 - (2b) postupne si vyhraď 3 týždne na to aby si podvečer alebo ráno mala 5-15min čas. 1 týždeň si vyhraď 5 min na to aby si upriamila svoju myseľ na nejaký predmet čo si vytvoríš v mysli (najlepšie jednoduchý ako napr kocka čím viac detajlov tým je to horšie) nájdi si počas 1 týždňa pohodlnú polohu pri ktorej sa ti bude dať takto meditovať (či sede alebo poležiačky nechám na teba)... 2 týždeň si vyhraď 10minút .pozor je mysli len na ten predmet na nič iné. 3 týždeň 15 min. veď si záznam o tom ako sa ti darilo myslieť iba na ten jednoduchý predmet (ak si povieš že sa to to darilo aspoň 60% vymedzeného času máš jedno meditovanie za sebou ak to mu ale tak nebude je potrebné pridať ďalší deň aby bolo na každé 7 dní)

Kondícia - 3 dni po sebe sprav ráno, naobed a večer. podľa možností čo najviac klikov, drepov(max50 drepov), brušákov. sprav si zápis a prepošli mi tabuľku (dohromady 9 údajov) a neboj sa napísať aj 0 ja len potrebujem vedieť ako si na tom kondične ako veterná čarodejka nepotrebuješ až tak kondíciu ale zíde sa ti apoň nejaká :)

1 kúzlo

(mravec, 7. 9. 2011 13:34)

Takže prvá úloha je zisťovacia - Nájdi čo najviac informácii o tom či je možné levitovať, kto levitoval, močno nejaké teórie ako by sa to dalo zvládnuť. (nájdené info mi pošli na mail :))