Choď na obsah Choď na menu
 


Zmiešaná s ohnivou

______________________________________________________

Ohnivý vír

(1st) Ohnivý vír (zmiešaná = ohnivá+ vzdušná) - Kúzliaci vykúzli špirálu ohňa a vetra, ktorá má za úlohu zmiasť útočníka, ktorý sa voči horiacemu vzduchu potrebuje brániť . Toto kúzlo nemá príliš silné útočné účinky ale je možné s nim zabrániť v kúzlení.

(2st) Ohnivý vír (zmiešaná = ohnivá+ vzdušná) Kúzliaci vykúzli špirálu ohňa a vetra, ktorá má za úlohu zmiasť útočníka, ktorý sa voči horiacemu vzduchu potrebuje brániť . Toto kúzlo nemá príliš silné útočné účinky ale je možné s nim zabrániť v kúzlení okrem toho aktívne oslepuje zasiahnutého čo prináša aj po ukončení kúzla dočasné oslepenie.

 (3st) Ohnivý vír (zmiešaná = ohnivá+ vzdušná) Kúzliaci vykúzli špirálu ohňa a vetra, ktorá má za zabrániť zasiahnutému v kúzlení, a hovorení. tak isto aktívne oslepuje a aj po uplynutí spôsobuje na dlhšiu domu stratu hlasu aj zraku.

(4st) Ohnivý vír (zmiešaná = ohnivá+ vzdušná) -  Kúzliaci vykúzli špirálu ohňa a vetra, ktorá má zabrániť zasiahnutému v kúzlení, a hovorení. Je možné do jednej špitáli uväzniť 3 cieľov klasickej veľkosti . Tak isto toto kúzlo aktívne oslepuje a aj po uplynutí spôsobuje na veľmi dlhú domu stratu hlasu aj zraku aj čuchu. Uzatvoreným v špirále sa postupne vysušuje pokožka a odparuje voda z tela čo ich môže postupne zabiť. 

(5st) Ohnivý vír (zmiešaná = ohnivá+ vzdušná)  - Kúzliaci vykúzli špirálu ohňa a vetra, ktorá má  zabrániť zasiahnutému v kúzlení, a hovorení. Je možné do jednej špitáli uväzniť až 5 cieľov klasickej veľkosti. Tak isto toto kúzlo aktívne oslepuje a aj po uplynutí spôsobuje na veľmi dlhú domu stratu všetkých zmyslov vo veľkej časti trvalého charakteru. Uzatvoreným v špirále sa postupne vysušuje pokožka a odparuje voda z tela čo ich postupne vysuší úplne. Podľa priania zosielateľa môže byť vír zosielaný aj len v intenzite aby nepríjemne popraskal pokožku alebo naopak aby úplne premenil zasiahnutých na prach.     

______________________________________________________________________