Choď na obsah Choď na menu
 


Zmiešaná s ľadovou

________________________________________________________________________

Ľadový štít

(1st) Ľadový štít (zmiešaná = ľadová + vodná) - Zosielateľ vyvolá vlnu vody, ktorá ihneď mrzne na ľad. Tento štít  ho ochráni pred fyzickými zraneniami smerujúcimi z čelnej časti

(2st) Ľadový štít (zmiešaná = ľadová + vodná) - Zosielateľ vyvolá vlnu vody, ktorá ihneď mrzne na ľad. Táto stena ho ochráni pred fyzickými zraneniami smerujúcimi z čelnej časti a sčasti po oboch stranách.

(3st)  Ľadový štít (zmiešaná = ľadová + vodná) - Zosielateľ vyvolá vlnu vody, ktorá ihneď mrzne na ľad. Táto pomerne hrubá ľadová stena ho ochráni pred fyzickými zraneniami smerujúcimi z čelnej časti a bokov. Na vytvorenej stene je možné spraviť aj ostne o ktoré sa útočník poraní .

(4st) Ľadový štít (zmiešaná = ľadová + vodná) - Zosielateľ vyvolá vlnu vody, ktorá ihneď mrzne na ľad. Táto 50 cm hrubá ľadová stena ho ochráni pred fyzickými zraneniami smerujúcimi z čelnej časti, bokov a vrchu. Na vytvorenej stene je možné spraviť aj ostne o ktoré sa útočník poraní .

(5st) Ľadový štít (zmiešaná = ľadová + vodná) - Zosielateľ vyvolá vlnu vody, ktorá ihneď mrzne na ľad. Táto 1m hrubá ľadová stena ho ochráni pred fyzickými zraneniami smerujúcimi z čelnej časti, bokov a vrchu. Ak si zosielateľ praje môže sa do tohoto šítu uzavrieť tak aby ho chránil zo všetkých strán. Zároveň však ostáva dokonale priehľadný pre zosielateľa a nepriehľadný pre iných. Na vytvorenej stene je možné spraviť aj rôzne veľké ostne o ktoré sa útočník poraní. .

________________________________________________________________________

Lietajúci bodec

 (1st) Lietajúci bodec (zmiešaná = ľadová + veterná) - Zosielateľ mávnutím rúk vytvorí 3 ľadové bodce, ktoré vyletia proti oponentovi.

(2st) Lietajúci bodec (zmiešaná = ľadová + veterná) - Zosielateľ mávnutím rúk vytvorí 5 ľadových bodcov, ktoré vyletia proti oponentovi. Sú väčšie ako na prvom stupni a letia rýchlejšie.

(3st)  Lietajúci bodec (zmiešaná = ľadová + veterná - Zosielateľ mávnutím rúk vytvorí 7 ľadových bodcov, ktoré vyletia proti oponentovi. Sú väčšie ako na druhom stupni a letia rýchlejšie. Stredový je najväčší. Po zasiahnutí cieľa sa rozbijú na menšie kúsky, ktoré slabo zrania všetkých v dosahu.

(4st)  Lietajúci bodec (zmiešaná = ľadová + veterná - Zosielateľ mávnutím rúk vytvorí 9 veľkých ľadovych bodcov, ktoré vyletia veľkou rýchlosťou proti oponentovi. Stredový je najväčší. Po zasiahnutí cieľa sa rozbijú na menšie kúsky, ktoré zrania všetkých v dosahu. Stredový osteň sa dá do určitej miery ovládať. 

(5st)  Lietajúci bodec (zmiešaná = ľadová + veterná - Zosielateľ mávnutím rúk vytvorí 12 veľkých ľadovych bodcov, ktoré vyletia veľkou rýchlosťou proti oponentovi. Stredový je najväčší. Po zasiahnutí cieľa sa rozbijú na menšie kúsky, ktoré značne zrania všetkých v dosahu. Zosielateľ má absolútnu kontrolu nad 3 stredovými bodcami preto ich môže hocikedy zastaviť a oni ostanú levitovať vo vzduchu a potom pokračujú rovnakou rýchlosťou ďalej.

________________________________________________________________________

Ľadoví granát

 (1st) Ľadoví granát (zmiešaná = ľadová + veterná) - Zosieľajúci vytvorí v jednej ruke ľadovú guľu do ktorej ukryje stlačený  vzduch a malý počet ľadových úlomkov. Pri náraze sa guľa rozbije čím sa uvolní stlačený vzduch a vo vnútri ukryté úlomky sa vymrštia do vzdialenosti 1x1m.

(2st)  Ľadoví granát (zmiešaná = ľadová + veterná) - Zosieľajúci vytvorí v jednej ruke ľadovú guľu do ktorej ukryje stlačený  vzduch a stredný počet ľadových úlomkov. Pri náraze sa guľa rozbije čím sa uvolní stlačený vzduch a vo vnútri ukryté úlomky sa vymrštia do vzdialenosti 2x2m.

(3st)  Ľadoví granát (zmiešaná = ľadová + veterná) - Zosieľajúci vytvorí v oboch rukách súbežne (ak chce) ľadovú guľu do ktorej ukryje stlačený  vzduch a veľký počet ľadových úlomkov. Pri náraze sa guľa rozbije čím sa uvolní stlačený vzduch a vo vnútri ukryté úlomky sa vymrštia do vzdialenosti 3x3m.

(4st)  Ľadoví granát (zmiešaná = ľadová + veterná) - Zosieľajúci vytvorí v oboch rukách súbežne (ak chce) ľadovú guľu do ktorej ukryje stlačený  vzduch a veľmi veľký počet ľadových úlomkov. Pri náraze sa guľa rozbije čím sa uvolní stlačený vzduch a vo vnútri ukryté úlomky sa vymrštia do vzdialenosti 4x4m. Je možné spraviť stenu granáta aj tenšiu alebo hrubšiu. Podľa toho bude aj náchylná na vyvolanie. Tak isto je možne granát zviazať aj s iným spúšťacím zariadením napr. lankom (ako nášľapnú mínu)  

(5st)  Ľadoví granát (zmiešaná = ľadová + veterná) - Zosieľajúci vytvorí v oboch rukách súbežne (ak chce) ľadovú guľu ktorá má dve vrstvy. do prvej vonkajšej ukryje stlačený  vzduch a veľmi veľký počet ľadových úlomkov. Do druhej vnútornej kúsok ľadovej mágie. Pri náraze sa guľa rozbije čím sa uvolní stlačený vzduch a vo vnútri ukryté úlomky sa vymrštia do vzdialenosti 5x5m (nahusto pokryjú okolie). Potom podľa vôle zosieľatela vybuchne aj vnútorná vrstva s ktorej vyrastie ľadový kvet do vzdialenosti 1x1m okolo epicentra. Je možné spraviť stenu granáta aj tenšiu alebo hrubšiu. Podľa toho bude aj náchylná na vyvolanie. Tak isto je možne granát zviazať aj s iným spúšťacím zariadením napr. lankom (ako nášľapnú mínu)  


______________________________________________________________