Choď na obsah Choď na menu
 


Vzdušná

 

___________________________________________________________________________

 

veterný skok

(1st) veterný skok (vzdušná) - Po zakúzlení dokáže zosielateľ jednorázovo za pomoci vetra prekonať skokom pomerne veľkú vzdialenosť. Tento skok je spomalený a zmäkčený pôsobením vetra. 

(2st) veterný skok (vzdušná) - Po zakúzlení dokáže zosielateľ jednorázovo za pomoci vetra prekonať skokom veľkú vzdialenosť. Tento skok je spomalený a zmäkčený pôsobením vetra. Kúzlo sa dá aplikovať aj na iné činnosti alebo len na stlmenie pri páde.

 (3st) veterný skok (vzdušná) - Po zakúzlení dokáže zosielateľ opakovane za pomoci vetra prekonať skokom veľkú vzdialenosť. Tento skok je spomalený a zmäkčený pôsobením vetra. Kúzlo sa dá aplikovať aj na iné činnosti alebo len na stlmenie pri páde.

(4st) veterný skok (vzdušná) - Po zakúzlení dokáže zosielateľ opakovane za pomoci vetra prekonať skokom veľmi veľkú vzdialenosť. Tento skok je spomalený a zmäkčený pôsobením vetra pričom si zosielatel reguluje rýchlosť klesania podľa seba. Kúzlo sa dá aplikovať aj na iné činnosti alebo len na stlmenie pri páde.

(5st) veterná levitácia (vzdušná) - Po zákúzlení toto kúzlo udržuje zosieľateľa v stave levitácie, to značí tesne nad zemou. Má zjednoduchšený pohyb a prípadný pád si reguluje. Má tak isto možnosť prekonávať skokmi veľmi veľké vzdialenosti. Pozor nie je to lietanie. Dá sa zoslať aj na iných.

_________________________________________________________________________

 
 

veterná facka

(1st) veterná facka (vzdušná) - Pomocou sústredenia malého množstva veternej mágie dokáže vyvolať zosieľateľ slabý úder vetrom na krátku vzdialenosť.

(2st) veterná facka (vzdušná) - Pomocou sústredenia malého množstva veternej mágie dokáže vyvolať zosieľateľ úder vetrom na krátku vzdialenosť. Je možné to použiť naprílad na prerušenie kúzlenia.

 (3st) veterná facka (vzdušná) - Pomocou sústredenia malého množstva veternej mágie dokáže vyvolať zosieľateľ opakovane úder vetrom na strednú vzdialenosť. Je možné to použiť naprílad na prerušenie kúzlenia.

(4st) veterná bomba (vzdušná) - Pomocou sústredenia malého množstva veternej mágie dokáže vyvolať zosieľateľ opakovane silný úder vetrom na strednú až väčšiu vzdialenosť. Tento úder má silu silnejšej facky.

(5st) veterná bomba (vzdušná) - Pomocou sústredenia väčšieho množstva veternej mágie dokáže vyvolať zosieľateľ opakovane silný úder vetrom na veľkú vzdialenosť. Tento úder má silu silného nakopnutia takže daný cieľ pri zásahu pravdepodobne odhodí. Týmto spôsobom je možné zastavovať aj letiace objekty a projektily, ale nie je možné ich udržať levitujúce.

 

_________________________________________________________________________

 

veterný štít

(1st) veterný štít (vzdušná) - okolo zosieľatela prúdi vietor, čo mu umožňuje jednoduchšie zosielanie kúziel. Okrem toho ich aj zefektívňuje. 

(2st) veterný štít (vzdušná) - okolo zosieľatela prúdi rýchlejší vietor, čo mu umožňuje jednoduchšie zosielanie kúziel. Okrem toho ich aj zefektívňuje a zoslabuje zásahy projektilami. 

 (3st) veterný štít (vzdušná) - okolo zosieľatela prúdi rýchlejší vietor, čo mu umožňuje jednoduchšie zosielanie kúziel. Okrem toho ich aj zefektívňuje. Tak isto zabraňuje zásahom projektilami a zoslabuje zásah kúzlami kombinovanými s veternou mágiou.

(4st) veterný štít (vzdušná) - okolo zosieľatela prúdi rýchly vietor, čo mu umožňuje jednoduchšie zosielanie kúziel. Okrem toho ich aj zefektívňuje. Tak isto zabraňuje zásahom projektilami a kúzlami kombinovanými s veternou mágiou.

(5st) veterný štít (vzdušná) - okolo zosieľatela prúdi prudký vietor, čo mu umožňuje jednoduchšie zosielanie kúziel. Okrem toho ich aj zefektívňuje. Tak isto zabraňuje zásahom projektilami a kúzlami kombinovanými s veternou mágiou. Nie je možné sa ku nemu priblížiť na kratšiu vzdialenosť ako 1m , čo vylučuje väčšinu priamych útokov. Zosielateľ podľa želania udržuje bez toho aby ho to vyčerpávalo auru prvej úrovne tohoto kúzla.

_________________________________________________________________________