Choď na obsah Choď na menu
 


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ďalšie pokračovanie

(Mravec (Dušan), 1. 9. 2015 17:30)

Prvý príspevok pre začiatok.

Časy sa zmenili a po dlhej odmlke je čas začať nový rok učenia. Táto nerovnováha nastala až po tom čo, odišiel jeden s ochrancu Plebánu. Napomohlo to aby sa veci dali do pohybu. Tam kde predtým sídlil hlavný postrach hradu aj zeme odrazu nikto nie je. To motivovalo silnejších obyvateľov celej zeme k akcii. Existuje stará legenda o silnej zbroji ktorá prepožičiavala jej nositeľovi moc akej sa obávali aj bohovia. Ten kto má túto zbroj môže pretvoriť celí plebán podľa svojej vôle. Ako inak odrazu sa niekde stratila. Po dlhých rokoch sa jedna z jej častí našla. No padla do rúk nesprávneho. Boli to rukavice z názvom : „rukavice novej jari“. Tie umožňovali svojmu nositeľovi zvládať všetky remeslá na svete. Práve ich moc mu umožnila mať kontrolu nad všetkými humanoidmy. Padli ale, do rúk Godroka. On sa uzavrel do svojej pevnosti. ktorá , následne zmizla. Ostal ale jeden humanoid ktorý, sa nejako dozvedel kde je pevnosť. Ale on si však uvedomil aké bohatstvo má a vyhlásil súťaž pre všetkých čarodejov. Úloha teda je : Kto ma prekvapí nejakým remeslom ktoré nevie nikto v jeho okolí na rovnocennej úrovni dostane miesto kde je hrad.
Vaša úloha teda je teda taká istá.

odpoveď pre rada - registrácia

(Samuel hrebíček, 22. 1. 2015 18:56)

rád by som sa pridal do hry Cesta čarodeja, už som aj poslal na ten mail, ako by som si predstavoval svoju postavu, prosím zaregistrujte ma.

odpoveď pre Rada

(mravec, 31. 7. 2011 22:59)

Ahoj na túto časť stránky moc nechodím takže odpisujem až teraz. registrovanie tu prebieha tak že mi napíšeš na mail to čo by si chcel za postavu prečo a na čo sa chceš zamerať.

môj mail je dusan106@gmail.com V prípade záujmu napíš

Re: odpoveď pre Rada registrácia

(Michal Moravčík, 14. 9. 2012 16:08)

prosím chcel by som sa zaregistrovat na tejto stranke strašne by som sa chcel stať čarodejom postavu by som chcel mať človeka

Re: odpoveď pre Rada

(Samuel hrebáček, 18. 1. 2015 13:33)

ja by som sa tiež chcel zaregistrovať na hru cesta čarodeja, postava by bola človek so svetelnou mágiou

info

(Rado, 27. 4. 2011 14:45)

Zdravím chcel by som vás požiadať iba o základné info ohľadom tejto ,,hry,,. Teda niečo som si prečítal na stránke,no nieje tu spomenuté nič o registrácií a tak. Vďaka.

Dodatok

(Mravec, 6. 11. 2009 0:43)

Tie správy ktoré majú dlhú trvácnosť píšte radšej ako komentár ku stránke