Choď na obsah Choď na menu
 


Ohnivá

 

___________________________________________________________________________

 

svetelný oheň

(1st) svetelný oheň (ohnivá) - Zosielateľ vykúzli v dlani malí ohníček, ktorý nepáli iba osvetľuje. 

(2st) svetelný oheň (ohnivá) - Zosielateľ vykúzli v dlani malí ohníček, ktorý nepáli iba osvetľuje. Jeho svetlo však dosvieti o 1/2 ďalej ako klasický oheň.

 (3st) svetelný oheň (ohnivá) - Zosielateľ vykúzli v dlani malí oheň, ktorý nepáli iba osvetľuje. Jeho svetlo však dosvieti 2x ďalej ako klasický oheň. Podľa potreby môže zosielateľ zväčšovať prudkosť osvetlenia.

(4st) svetelný oheň (ohnivá) - Zosielateľ vykúzli v dlani malí oheň, ktorý nepáli iba osvetľuje. Jeho svetlo však dosvieti 3x ďalej ako klasický oheň. Podľa potreby môže zosielateľ zväčšovať prudkosť osvetlenia. Dokáže presvietiť aj magickú tmu aj keď jeho dosah je polovičný.

(5st) svetelný oheň (ohnivá) Zosielateľ vykúzli v dlani malí oheň, ktorý nepáli iba osvetľuje. Jeho svetlo však dosvieti 4x ďalej ako klasický oheň. Podľa potreby môže zosielateľ zväčšovať prudkosť osvetlenia.  Dokáže presvietiť aj magickú tmu. Ak si to zosielateľ praje môže ohník z dlane premiestniť na čokoľvek, ale keďže tento ohník nepáli nebude sa šíriť iba ostane na mieste. Zosieľateľ však nesmie opustiť dosah ohňa. Okrem toho ho môže zosieľateľ rozdeliť na menšie časti zo zvolenou efektivitou. 

_________________________________________________________________________

 

ohnivá strela

(1st) svetelný oheň (ohnivá) - Zosielateľ vystrelí na cieľ malé množstvo koncentrovanej ohnivej mágie, ktorá má možnosť preniknúť aj hrubšími predmetmi, ktoré však nie sú príliš pevné.

(2st) svetelný oheň (ohnivá) - Zosielateľ vystrelí na cieľ malé množstvo koncentrovanej ohnivej mágie, ktorá má možnosť preniknúť aj hrubšími predmetmi (aj železom alebo skalu). 

 (3st) svetelný oheň (ohnivá) - Zosielateľ vystrelí na cieľ malé množstvo koncentrovanej ohnivej mágie, ktorá má možnosť preniknúť aj hrubšími predmetmi. (aj železom alebo skalou). Zosielateľ môže do určitej miery pozmeniť trajektóriu strely.

(4st) svetelný oheň (ohnivá) - Zosielateľ vystrelí na cieľ malé množstvo koncentrovanej ohnivej mágie, ktorá má možnosť preniknúť aj hrubšími predmetmi. (aj železom alebo skalou). Zosielateľ môže celkom dosť ovládať trajektóriu strely a v prípade potreby streli rozdvojiť.

(5st) svetelný oheň (ohnivá) - Zosielateľ vystrelí na cieľ malé množstvo koncentrovanej ohnivej mágie, ktorá má možnosť preniknúť aj hrubšími predmetmi. (aj železom alebo skalou). Zosielateľ môže ovládať trajektóriu strely a v prípade potreby streli rozdeliť na  3 pričom sa ale zhoršuje ovládanie trajektórie. Kúzlo sa po zásahu nerozplynie ale ostane v tuhej podobe. Je však ťažké nadviazať s ním opetovné spojenie a ovládať ho. 

_________________________________________________________________________