Choď na obsah Choď na menu
 


Antimágia

 

 _____________________________________________________________________

Sanie svetla

 (1st) Sanie svetla (antimagia) - Odsáva efekty svetlej mágie v blízkom okolí v pomerne krátkej dobe. 

 (2st) Sanie svetla (antimagia) - Odsáva efekty svetlej mágie v do vzdialenosti 1m po dobu 5min. Je možné ho zamerať aj na jedno konkrétne kúzlo vo väčšej vzdialenosti.
  (3st) Sanie svetla (antimagia) - Odsáva efekty svetlej mágie v do vzdialenosti 1,5m po dobu 10min. Je možné ho zamerať aj na jedno konkrétne kúzlo vo väčšej vzdialenosti. Získanú energiu pretvára na temnú, kúzelník je schopný s tejto energie využiť 50%.
  (4st)  Sanie svetla (antimagia) - Odsáva efekty svetlej mágie v do vzdialenosti 2m po dobu 15min. Je možné ho zamerať aj na dve konkrétne kúzla vo väčšej vzdialenosti. Získanú energiu pretvára na temnú, kúzelník je schopný s tejto energie využiť 75%.
  (5st) Sanie svetla (antimagia) - Odsáva efekty svetlej mágie v do vzdialenosti 3m po dobu 30min. Je možné ho zamerať aj na niekoľko konkrétnych kúziel vo väčšej vzdialenosti. Majiteľ tohoto kúzla si môže okolo seba udržiavať auru o sile 1st tohoto kúzla ale v dosahu 1m. Získanú energiu pretvára na temnú, kúzelník je schopný túto energiu kompletne využiť.
 

______________________________________________________________________

Unholy shock

 (1st) Unholy shock (antimagia) - Mágia zhmotnená do temnej gule z vnútorným svetlom, ktorá pri zásahu slabo zraní cieľ. Pokiaľ však ide o cieľ so svetelnou mágiou je namiesto slabo, silno zranený.

 (2st) Unholy shock (antimagia) - Mágia zhmotnená do temnej gule z vnútorným svetlom, ktorá pri zásahu slabo zraní cieľ. Pokiaľ však ide o cieľ so svetelnou mágiou je namiesto slabo, silno zranený. Ak mala zasiahnutá osoba na sebe štít proti temnej mágii je oslabený ako by ho zasiahli dve kúzla namiesto jedného.
 (3st) Unholy shock (antimagia) - Mágia zhmotnená do temnej gule z vnútorným svetlom, ktorá pri zásahu zraní cieľ. Pokiaľ však ide o cieľ so svetelnou mágiou je namiesto zranený, veľmi silno zranený. Ak mala zasiahnutá osoba na sebe štít proti temnej mágii je oslabený ako by ho zasiahli tri kúzla namiesto jedného.
 (4st) Unholy shock (antimagia) - Mágia zhmotnená do temnej gule z vnútorným svetlom, ktorá pri zásahu  zraní cieľ. Pokiaľ však ide o cieľ so svetelnou mágiou je namiesto zranený, veľmi silno zranený až skoro mŕtvi. Ak mala zasiahnutá osoba na sebe štít proti temnej mágii je oslabený ako by ho zasiahli štyri kúzla namiesto jedného.
 (5st) Unholy shock (antimagia) - Mágia zhmotnená do temnej gule z vnútorným svetlom, ktorá pri zásahu silno zraní cieľ. Pokiaľ však ide o cieľ so svetelnou mágiou je namiesto silno zranený, rovno usmrtený. Ak mala zasiahnutá osoba na sebe štít proti temnej mágii je oslabený ako by ho zasiahlo päť kúziel namiesto jedného.
 

________________________________________________________________________

 Svetelný prevracač

  (1st) Svetelný prevracač (antimagia) - Obráti efekt svetelnej mágie, tak aby mala opačný účinok.

 (2st) Svetelný prevracač (antimagia) - Obráti efekt svetelnej mágie dvoch kúziel, tak aby mala opačný účinok.
 (3st) Svetelný prevracač (antimagia) - Obráti efekt svetelnej mágie troch kúziel , tak aby mala opačný účinok. Je možné ho využiť aj na aury.
 (4st) Svetelný prevracač (antimagia) - Obráti efekt svetelnej mágie štyroch kúziel , tak aby mala opačný účinok. Je možné ho využiť aj na aury. Majiteľ tohoto kúzla si môže okolo seba 0,5 m udržiavať auru ktorá prevracia efekty jednej svetelnej auri, ktorá sa dotkne majiteľa tohoto kúzla.
 (5st) Svetelný prevracač (antimagia) - Obráti efekt svetelnej mágie piatich kúziel , tak aby mala opačný účinok. Je možné ho využiť aj na aury. Majiteľ tohoto kúzla si môže okolo seba 1 m udržiavať auru ktorá prevracia efekty dvoch svetelných auier, ktoré sa dotknú majiteľa tohoto kúzla.

 _________________________________________________________________

 Ľadový hasič

(1st) Ľadový hasič (antimagia) - kúzliaci vykúzli útočné kúzlo voči ohnivému útoku vo forme ľadovéj guľe, alebo krištáľu, ktorý je stavaný z riedkych kryštálikov nasýtených vodou. Pri strete s ohnivým kúzlom sa tento projektil rýchlo roztaví a zneškodní ohnivé kúzlo voči ktorému bol hasič kúzlený. Pôsobí efektívne aj na štít proti ľadovej mágii a namiesto 1b mu uberá 2b.   

 (2st) Ľadový hasič (antimagia) - kúzliaci vykúzli útočné kúzlo voči ohnivému útoku vo forme ľadovéj guľe, alebo krištáľu, ktorý je stavaný z riedkych kryštálikov nasýtených vodou. Pri strete s ohnivým kúzlom sa tento projektil rýchlo roztaví a zneškodní ohnivé kúzlo voči ktorému bol hasič kúzlený. Je možné ho zosielať aj bez toho aby bolo kúzlené proti ohnivému kúzlu. Pôsobí efektívne aj na štít proti ľadovej mágii a namiesto 1b mu uberá 3b

 (3st) Ľadový hasič (antimagia) - kúzliaci vykúzli útočné kúzlo voči ohnivému útoku vo forme ľadovéj guľe, alebo krištáľu, ktorý je stavaný z riedkych kryštálikov nasýtených vodou. Pri strete s ohnivým kúzlom sa tento projektil rýchlo roztaví a zneškodní ohnivé kúzlo voči ktorému bol hasič kúzlený. Je možné ho zosielať opakovane aj bez toho aby bolo kúzlené proti ohnivému kúzlu. Pôsobí efektívne aj na štít proti ľadovej mágii a namiesto 1b mu uberá 4b

 (4st)  Ľadový hasič (antimagia) - kúzliaci vykúzli útočné kúzlo voči ohnivému útoku vo forme ľadovéj guľe, alebo krištáľu, ktorý je stavaný z riedkych kryštálikov nasýtených vodou. Pri strete s ohnivým kúzlom sa tento projektil rýchlo roztaví a zneškodní ohnivé kúzlo voči ktorému bol hasič kúzlený. Pri strete hasič vybuchne aj do okolia takže zabraňuje efektu expózie a zasiahnuté okolie je postriekané vodou takže sa to dá využiť na protiútok. Je možné ho zosielať opakovane aj bez toho aby bolo kúzlené proti ohnivému kúzlu. Pôsobí efektívne aj na štít proti ľadovej mágii a namiesto 1b mu uberá 5b

 (5st)  Ľadový hasič (antimagia) - kúzliaci vykúzli útočné kúzlo voči ohnivému útoku vo forme ľadovéj guľe, alebo krištáľu, ktorý je stavaný z riedkych kryštálikov nasýtených vodou. Pri strete s ohnivým kúzlom sa tento projektil rýchlo roztaví a zneškodní ohnivé kúzlo voči ktorému bol hasič kúzlený. Pri strete hasič vybuchne aj do okolia takže zabraňuje efektu expózie a zasiahnuté okolie je postriekané vodou takže sa to dá využiť na protiútok. Je možné ho zosielať opakovane aj bez toho aby bolo kúzlené proti ohnivému kúzlu. Pôsobí efektívne aj na štít proti ľadovej mágii a namiesto 1b mu uberá 6b. Ak ľadový hasič zruší štít proti ľadovej mágii, zasiahnutý ho nedokáže vyvolať najblyžších 30s. Okrem toho je zasiahnutý spŕškou vody ktorá sa dá využiť na protiútok.

 ____________________________________________________________________