Choď na obsah Choď na menu
 


Úvod

Úvodom vám chcem povedať pár slov a vysvetliť nejaké podrobnosti. Cesta čarodeja nie je obyčajná hra pri ktorej ide iba o to ako nahrabať čo najvyšší level , zabiť čo najviac protivníkov alebo zarobiť čo najviac zlata... je to niečo iné. Nie je to len o zábave ale aj o tvrdej práci pričom nemusíte sedieť za počítačom dlhé hodiny. Je to o vašom rozvoji a je len na vás ako rýchlo a kam budete napredovať.

Ako to začalo? Hra je na štýl Drd a mojou inšpiráciou na ňu bol pravdepodobne Rád svetla. Počas toho ako som plnil rád svetla som cítil ako napredujem, prekonával som vlastné hranice a pôvodné hranice sa stali iba vzdialenou spomienkou. Potom som však prestal. Zastavilo ma to že som už nemal čo plniť a musel som čakať na ďalší diel napredovania, ku ktorému som sa však nedostal. Nejaký čas som si žil len tak, ale postupne mi stále viac začínalo niečo chýbať, ba dokonca som pár krát bol zo seba sklamaný. Radšej som siahol po zábave ktorá mi nič neprinášala ale bola bližšie. Až som jedného dňa zistil , že už dlhý čas nenapredujem ba dokonca som ďaleko za svojimi hranicami. Tak som sa rozhodol niečo spraviť pre to aby som to zmenil. Nevravím, že to išlo hneď. Našli sa taký, ktorý ma zakaždým sfúkli keď som sa začínal rozhorievať. Tak sa aj stalo že som bol úplne vyhorený. No po nejakom čase som našiel miestečko kde sa môže môj plameň rozhorieť. Netvrdím, že mi to vydrží večne ale dúfam, že to vydrží dosť dlho na to aby som si vytvoril uhlíky od ktorých sa budem môcť stále rozhorieť... 

A o čo vlastne ide? Každý hráč bude hrať za postavu, ktorú si vymyslí môže si vybrať rasu akú chce, no najlepšie je hrať za človeka. Postava bude zapojená do deja, pričom bude plniť rôzne úlohy. Nebudú to však obyčajné úlohy, pretože tieto úlohy bude hráč plniť naživo a tým bude jeho postava postupovať. Je iba na ňom ako sa k tomu postaví. Hra sa bude odohrávať na dvoch stránkach. Na spoločnej stránke kde bude dej platný pre všetkých. Vaše postavy sa tam môžu navzájom zhovárať no samotný rozhovor je len na spríjemnenie. Druhá stránka je vaša osobná. Odkaz na vašu stránku bude na spoločnej stránke. Pravidlá a doplnky ku postavám budú napísané v sekcii pravidlá.

Dôležité Budem sa snažiť aby som tých čo budú chcieť napredovať nebrzdil a tých, čo budú pomalší moc nenaháňal. Som len človek a tiež sa mi občas nebude chcieť tak na to berte ohľad. A vyhraňujem si však právo na úpravu príspevku. V takomto prípade vás oboznám prečo som zmazal respektíve upravil váš príspevok.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.