Choď na obsah Choď na menu
 


Prehľad rankov

Prehľad rankov 

(Cvičiť dalších hráčov môže len hráč o rank vyššie) Každý sa musí na oficiálnej akcii ukázať vo farbe, prislúchajúcej jeho úrovni.

1. Človek (začiatočník na ceste čarodeja) => Ak je určené ohrozenie (jeho učiťeľom) dostane pri plnení úloh, dozorcu = jeden z cesty čarodeja

 

2. Kúzelník[červené rúcho] (pokročilejší hráč) => pri plnení úloh nie je zvýhodňovaný

 

3. Čarodej[modré rúcho] (dlhšie hrajúci hráč, má už jasný cieľ do budúcna) => Vo všeoIde o hráča cesta čarodeja, ktorý sa prezentuje ako čarodej aj v bežnom živote (má vyberané spôsoby, je neurčený vedúci v akejkoľvek skupine) Podmienkou je aj dlhšie zotrvanie na ceste čarodeja. Musí mať, už nejakých potencionálnych učencov (min jedného). Od úrovni čarodeja je zapojený aj do deja, cesty čarodeja.

Pri prestupe na úroveň, Mága si čarodej viberie, prostredné meno. (tvorca prijam meno Gabriel)

 

4. Mág [zelené rúcho](Má predstavu o vlastnej škole učenia čarodejov) => Určitým spôsobom ovláda svoje okolie, ľudí okolo. Ich myšlienky a konanie ... Má už určených aspoň dvoch učencov.

 

5. Arcimág [žlté rúcho](Samostatne fungujúci hráč, funguje bez zásahu svojho majstra) => Na dosiahnutie vyššej úrovne, dostane tri úlohy od svojich učencov. Tieto úlohy musí splniť, aby mohol ísť na ďalšiu úroveň. V troch oblastiach: Inteligencia, sila, sociálna zručnosť.Na tomto ranku by mal arcimág vedieť vždy, adekvátne reágovať. V prípade preukázania neschopnosti sa sám, podľa uváženia svojich žiakov, potrestá.

 

6. Megamág [biele rúcho] Na túto úroveň,  je potrebné dokázať niečo, nad ľudské chápanie (DuPe je prvý, ktorý dosiahol túto úroveň) =>  Vyšší rank už nie je.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.